ARTYSTYCZNY WEEKEND: ANIELSKIE SZTUKOWANIE

7 i 8 grudnia Galeria Wisła zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Artystyczny Weekend”, tym razem pod hasłem „ANIELSKIE SZTUKOWANIE”. Artystyczne Weekendy to cykl spotkań warsztatowych odbywających się w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORMA.

W piątek, 7 grudnia, o godzinie 16:00, odbędzie się otwarcie wystawy pt. „Anioł” ze zbiorów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Ośrodek Działań Artystycznych DOROŻKARNIA w Warszawie od 2001 roku. Prezentowane będą prace dzieci i młodzieży, od 4 do 20 lat, w różnych technikach plastycznych. Anioły – małe i duże – będą gościć w pracowni KOLOR I FORMA do 21 stycznia 2019 roku.

Po otwarciu wystawy rozpoczną się warsztaty rodzinne pn. „Anielskie Sztukowanie”. Zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mogli stworzyć własnego anioła i zabrać go ze sobą do domu. Świąteczne Anioły będą również tworzone 8 grudnia, w godzinach 12:00-18:00. Wystawie będą towarzyszyć warsztaty dla grup zorganizowanych z przedszkoli i szkół podstawowych, pn. „Anioły”. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego na wszystkie zajęcia warsztatowe obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 532 744 160.