Wydarzenia

Świąteczne godziny otwarcia

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami otwarcia Galerii Wisła w okresie wielkanocnym.

Czytaj więcej »

Festiwal Zieleni 2018

W dniach 4-6 maja na odwiedzających Galerię Wisła czekać będą wyjątkowe atrakcje. Korytarze galerii wypełni aromat kwiatów, wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu pojawią się tysiące przepięknych roślin. Na pasażach staną oryginalne ozdoby i prace rękodzielników, których kunszt będzie można podziwiać na żywo. Wszystko to z okazji VI edycji FESTIWALU ZIELENI w Galerii Wisła. Na tych wyjątkowych targach będzie można obejrzeć i nabyć wspaniałe rośliny, piękne kwiaty i unikalne ozdoby do ogrodu.

UWAGA! Lista wystawców jest nadal otwarta. Chętnych zapraszamy do kontaktu z organizatorem: Aleksandra Madajczyk, tel. 790-610-248, E-mail: aleksandra.madajczyk@motywacja.com.pl

Czytaj więcej »

Baw się z nami przed Świętami

Galeria Wisła serdecznie zaprasza najmłodszych klientów do wzięcia udziału w akcji "BAW SIĘ Z NAMI PRZED ŚWIĘTAMI", która odbędzie się na terenie Galerii w weekend 24 i 25 marca. Akcja będzie trwała w godzinach 13:00-17:00. "Baw się z nami przed Świętami" to edukacyjno-artystyczny projekt skierowany głównie do rodzin z dziećmi, organizowany przez Galerię Wisła we współpracy z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki.

Czytaj więcej »

GODZINA DLA ZIEMI 2018 - akcja WWF

24 marca o godzinie 20:30 Galeria Wisła ponownie włączy się w akcję WWF "Godzina dla Ziemi". Elewacje budynku i zewnętrzny pylon nie będą oświetlone. Przygasną świetlówki i oświetlenie kopuł, a w ich miejsce pojawi się element dekoracyjny trudno dostrzegalny na co dzień - "gwiaździste niebo" pod Wielką Kopułą. Przestaną działać również wentylatory,  a muzyka ucichnie. Punktualnie o 20:30 zgaśnie oświetlenie najbardziej charakterystycznych budynków w Polsce.

Czytaj więcej »

Niedziele niehandlowe

Drodzy Klienci! Pomimo wejścia w życie nowej ustawy o ograniczeniu handlu - Galeria Wisła zaprasza do odwiedzin również w niedziele niehandlowe.

W niedziele bez handlu część ze sklepami, bankami i innymi usługami będzie nieczynna, ale nadal będzie można korzystać ze strefy rozrywkowo-gastronomicznej. Działać będzie zarówno kino HELIOS, jak i kręgielnia/restauracja DĘBOWA. Będzie również można skorzystać z oferty gastronomicznej w restauracji La Trattoria oraz w lodziarni GRYCAN.

Do dyspozycji gości będzie wejście główne (róg Al. Jana Pawła II i ul. Wyszogrodzkiej) oraz winda panoramiczna łącząca wszystkie kondygnacje obiektu.

Do zobaczenia!

Czytaj więcej »

Wielkanocny Jarmark Regionalny

W dniach 23-20 marca w Galerii Wisła w Płocku odbędzie się Wielkanocny Jarmark Produktów Regionalnych, na który zapraszamy wszystkich smakoszy. Dodatkowym bodźcem do zakupów jest zbliżająca się Wielkanoc i okazja do zaskoczenia gości niecodziennymi specjałami. Regionalne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów Galerii Wisła, dzięki czemu stały się imprezą cykliczną. Produkty oferowane na jarmarkach bazują na tradycyjnych recepturach, są „swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz sposobem ich przyrządzania.

Czytaj więcej »

Rozliczymy Twój PIT za 1%!

Śladem lat ubiegłych Galeria Wisła we współpracy z płockimi wolontariuszami organizuje akcję bezpłatnego rozliczania PITów. Każdy kto odwiedzi Galerię Wisła w dniach 24 i 31 marca oraz 28 i 29 kwietnia, w godzinach 12:00-17:00 będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji przy rozliczeniach oraz bezpłatnie wypełnić deklarację PIT za 2017 rok. Wolontariusze udzielą informacji, pomogą przygotować oraz wysłać rozliczenie podatkowe w formie elektronicznej.

Czytaj więcej »

Biletomat stacjonarny w Galerii Wisła

Z przyjemnością informujemy, że Komunikacja Miejska Płock umieściła w Galerii Wisła biletomat stacjonarny. Znajduje się on w pobliżu wejścia głównego do Galerii (róg ul. Wyszogrodzkiej i Jana Pawła).

Czytaj więcej »

Galeria Wisła miejscem przyjaznym psom

Galeria Wisła jest miejscem przyjaznym psom – klienci galerii mogą bez przeszkód wchodzić na teren centrum wraz ze swoimi pupilami. Wiele osób traktuje psy jak członków rodziny, dlatego - jeżeli pies nie obawia się otoczenia galerii handlowej, jest pod stałą opieką właściciela i nie sprawia kłopotu - to jest mile widzianym gościem Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Karta Grzechu Warta

Kochasz nagrody? Kuszą Cię zniżki? Karta Grzechu Warta jest właśnie dla Ciebie! Jak ją otrzymać?

To dziecinnie proste! Zrób zakupy za dowolną, nawet nieprzyzwoicie małą kwotę na terenie Galerii Wisła*, a następnie udaj się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta, wypełnij formularz i odbierz swoją kartę! Aktywuj ją na stronie programu, aby uzyskać dostęp do własnego konta z informacjami na temat ilości zgromadzonych przez Ciebie punktów i dostępnych nagród. A później… korzystaj, ile dusza zapragnie!

Czytaj więcej »