FABRYKA SŁODYCZY - Słodkie Ferie w Galerii Wisła

Tegoroczne ferie zimowe w Płocku przypadają na drugą połowę stycznia. W tym czasie Galeria Wisła nie zapomni o dzieciach i młodzieży, które poszukują ciekawej rozrywki. Specjalnie z myślą o nich Galeria przygotowała akcję pn. „Fabryka Słodyczy”. Od 22 do 28 stycznia wszystkie dzieci będą mogły oddać się słodkiej zabawie.

W centralnym punkcie Galerii Wisła stanie Fabryka Czekolady, w której zostaną utworzone specjalne stanowiska dla dzieci. Najmłodsi Goście Galerii będą mieli okazję wyprodukować własne czekoladki, ozdobić je kolorowymi posypkami, a następnie je zjeść lub zabrać do domu. Ponadto, w ramach wykładów edukacyjnych, dzieci dowiedzą się jak i z czego powstaje prawdziwa czekolada oraz jak się ją produkuje. Dodatkowo w weekend dzieci będą miały okazję wypiekać słodkie ciasteczka oraz skosztować waty cukrowej. Przeprowadzona zostanie również weekendowa akcja w trakcie której, w zamian za dokonanie zakupów za min. 20zł, będzie można odebrać czekoladowego lizaka.

Z wszystkich feryjnych atrakcji w Galerii Wisła będzie można korzystać bezpłatnie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, natomiast w sobotę i niedzielę w godzinach: 12:00-18:00. Zapraszamy również na chwilę relaksu do kawiarni i restauracji zlokalizowanych w innych miejscach galerii. Do Państwa dyspozycji jest również Kino Helios oraz kręgielnia Dębowa.