FESTIWAL ZIELENI 2019

W dniach 10 – 11 maja na odwiedzających Galerię Wisła będą czekać wyjątkowe atrakcje. Pasaże Galerii ponownie wypełnią się aromatem kwiatów, wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu pojawią się tysiące przepięknych roślin. Na korytarzach staną oryginalne ozdoby i prace rękodzielników. Wszystko to związane jest z VII edycją FESTIWALU ZIELENI w Galerii Wisła.

Na tych wyjątkowych targach będzie można obejrzeć i kupić wspaniałe rośliny, sprzęt ogrodniczy, czy unikalne ozdoby. To wyjątkowa okazja do skorzystania z tak szerokiej i atrakcyjnej oferty zebranej w jednym miejscu. FESTIWAL ZIELENI co roku przyciąga tłumy Płocczan i mieszkańców regionu. Festiwal Zieleni to wydarzenie, które ma na celu umożliwienie spotkania mieszkańców Płocka i regionu z producentami i sprzedawcami roślin ozdobnych, akcesoriów ogrodowych i dekoracji. Każdą edycję uzupełniają nowinki w technice ogrodowej oraz oferty firm świadczących kompleksowe usługi ogrodnicze. Festiwal co roku spotyka się z ciepłym przyjęciem ze strony klientów Galerii, jak i wystawców biorących w nim udział. Partnerem tegorocznej edycji ponownie jest market budowlany OBI.

Uzupełnieniem wydarzenia będzie akcja promocyjna, w której klienci – w zamian za dokonane zakupy na terenie Galerii Wisła – będą mogli otrzymać upominek od Galerii. Szczegóły akcji będą dostępne w Punkcie Obsługi Promocji.