Wydarzenia

FABRYKA SŁODYCZY - Słodkie Ferie w Galerii Wisła

Tegoroczne ferie zimowe w Płocku przypadają na drugą połowę stycznia. W tym czasie Galeria Wisła nie zapomni o dzieciach i młodzieży, które poszukują ciekawej rozrywki. Specjalnie z myślą o nich Galeria przygotowała akcję pn. „Fabryka słodyczy”. Od 22 do 28 stycznia wszystkie dzieci będą mogły oddać się słodkiej zabawie. W centralnym punkcie Galerii Wisła stanie Fabryka Czekolady, w której zostaną utworzone specjalne stanowiska dla dzieci. Dodatkowo w weekend dzieci będą miały okazję wypiekać słodkie ciasteczka oraz skosztować waty cukrowej. Przeprowadzona zostanie również weekendowa akcja pn. "Czekoladowy Lizak".

Czytaj więcej »

ROZGRZEWAJĄCE ZNIŻKI

Na prawdziwe szaleństwo wyprzedaży nie trzeba już dłużej czekać. Sezon zimowych wyprzedaży w Galerii Wisła w Płocku oficjalnie się rozpoczął. Sklepy rozpoczęły wielkie wietrzenie magazynów, a obniżki sięgają nawet - 70% ceny. W przerwie od zakupów zapraszamy na chwilę relaksu do kawiarni COSTA COFFEE, w której można spróbować rozgrzewających kaw. Kultowa kawiarnia działa w Galerii od połowy grudnia, znajduje się na parterze, w pobliżu Wielkiej Kopuły.

 

Czytaj więcej »

OTWARCIE COSTA COFFEE

Od 16 grudnia w Galerii Wisła można napić się kawy i zjeść pyszny deser w legendarnej kawiarni COSTA COFFEE. Na chwilę relaksu w klimatycznej kawiarni zapraszamy wszystkich miłośników kawy i zakupów. Kawiarnia COSTA COFFEE w Galerii Wisła jest pierwszym lokalem tej znanej i lubianej sieci w Płocku. W Costa Coffee można się rozkoszować wieloma rodzajami kaw, które od wielu lat podbijają serca smakoszy na całym świecie. Wśród ulubionych są CHAI Caffè Latte, Corto czy Flat White. W ofercie nie brakuje też klasycznych Cappuccino czy Caffè Latte.

 

Czytaj więcej »

Biletomat stacjonarny w Galerii Wisła

Z przyjemnością informujemy, że Komunikacja Miejska Płock umieściła w Galerii Wisła biletomat stacjonarny. Znajduje się on w pobliżu wejścia głównego do Galerii (róg ul. Wyszogrodzkiej i Jana Pawła).

Czytaj więcej »

Galeria Wisła miejscem przyjaznym psom

Galeria Wisła jest miejscem przyjaznym psom – klienci galerii mogą bez przeszkód wchodzić na teren centrum wraz ze swoimi pupilami. Wiele osób traktuje psy jak członków rodziny, dlatego - jeżeli pies nie obawia się otoczenia galerii handlowej, jest pod stałą opieką właściciela i nie sprawia kłopotu - to jest mile widzianym gościem Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Karta Grzechu Warta

Kochasz nagrody? Kuszą Cię zniżki? Karta Grzechu Warta jest właśnie dla Ciebie! Jak ją otrzymać?

To dziecinnie proste! Zrób zakupy za dowolną, nawet nieprzyzwoicie małą kwotę na terenie Galerii Wisła*, a następnie udaj się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta, wypełnij formularz i odbierz swoją kartę! Aktywuj ją na stronie programu, aby uzyskać dostęp do własnego konta z informacjami na temat ilości zgromadzonych przez Ciebie punktów i dostępnych nagród. A później… korzystaj, ile dusza zapragnie!

Czytaj więcej »