Wydarzenia

Bezpieczny Internet w Płocku

Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” zaprasza płocczan do włączenia się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Inspiracją do działania będzie z pewnością zaprezentowana po raz pierwszy w Płocku wystawa plakatów „Tworzymy Bezpieczny Internet”. Ekspozycję można zobaczyć tylko w tym tygodniu w Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Dni Dawcy Szpiku

17 i 18 lutego, w godzinach 10:00-19:00 zapraszamy do wzięcia udziału w akcji DNI DAWCY SZPIKU w GALERII WISŁA. I Ty możesz uratować komuś życie.

Podczas akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat będą mogły bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Fundacja DKMS, działająca od 2008 roku, jako niezależna organizacja non-profit, od początku działalności przebadała i zarejestrowała ponad milion potencjalnych dawców komórek macierzystych, tym samym jest największą bazą w Polsce. Akcja w Galerii Wisła dedykowana jest Marcelowi Brzesińskiego, który choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Czytaj więcej »

Kochamy okazje

W najbliższych dniach w Galerii Wisła w Płocku odbędzie się akcja promocyjna pod hasłem "KOCHAMY OKAZJE". Dzięki walentynkowym promocjom klienci będą mogli nabyć atrakcyjne produkty w bardzo korzystnych cenach. Promocje, zniżki i rabaty będą czekały w większości sklepów i punktów usługowych galerii.

Czytaj więcej »

Jarmarki Regionalne

W dniach 14-17 lutego w Galerii Wisła odbędzie się pierwszy w tym roku Jarmark Produktów Regionalnych, na którym zaprezentują się wystawcy z Polski oferujący lokalne przysmaki. W szerokiej ofercie znajdą się m.in.: wędliny i kiełbasy z Podlasia, miody naturalne, sery korycińskie, oscypki, pieczywo, sery z Lubelszczyzny, przyprawy, pierogi, makowce z Suwalszczyzny, kwasy chlebowe, pajdy ze smalcem i ogórki z Sierpca. Stanowiska jarmarczne będzie można znaleźć na parterze Galerii, w okolicy Wieży Zegarowej.

Czytaj więcej »

Biletomat stacjonarny w Galerii Wisła

Z przyjemnością informujemy, że Komunikacja Miejska Płock umieściła w Galerii Wisła biletomat stacjonarny. Znajduje się on w pobliżu wejścia głównego do Galerii (róg ul. Wyszogrodzkiej i Jana Pawła).

Czytaj więcej »

Galeria Wisła miejscem przyjaznym psom

Galeria Wisła jest miejscem przyjaznym psom – klienci galerii mogą bez przeszkód wchodzić na teren centrum wraz ze swoimi pupilami. Wiele osób traktuje psy jak członków rodziny, dlatego - jeżeli pies nie obawia się otoczenia galerii handlowej, jest pod stałą opieką właściciela i nie sprawia kłopotu - to jest mile widzianym gościem Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Karta Grzechu Warta

Kochasz nagrody? Kuszą Cię zniżki? Karta Grzechu Warta jest właśnie dla Ciebie! Jak ją otrzymać?

To dziecinnie proste! Zrób zakupy za dowolną, nawet nieprzyzwoicie małą kwotę na terenie Galerii Wisła*, a następnie udaj się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta, wypełnij formularz i odbierz swoją kartę! Aktywuj ją na stronie programu, aby uzyskać dostęp do własnego konta z informacjami na temat ilości zgromadzonych przez Ciebie punktów i dostępnych nagród. A później… korzystaj, ile dusza zapragnie!

Czytaj więcej »