Aktualności

ŚWIĘTO LATAWCA

30 września w Galerii Wisła odbędą się warsztaty z tworzenia latawców. Dzieci będą mogły konstruować swoje latawce pod okiem doświadczonych instruktorów. Warsztaty organizowane są we współpracy z Aeroklubem Ziemi Mazowieckiej. W ramach warsztatów uczestnicy otrzymają zestaw części do budowy latawca, a także materiały do przyozdobienia maszyn. Dzieci będą miały okazję poznać historię projektowania różnych modeli. 7 października stworzone latawce będzie można zaprezentować w powietrzu, podczas Konkursu Latawców, na lotnisku AZM. Na wszystkich będzie również czekać darmowa wata cukrowa, animacje i konkursy.

Czytaj więcej »

ARTYSTYCZNY WEEKEND

Zapraszamy na Artystyczny Weekend z pracownią działań twórczych KOLOR I FORMA. 29 września zostanie otwarta wystawa prac graficznych dzieci i młodzieży pt. "Nasze rysowanie, nasze malowanie...", będąca podsumowaniem działalności Pracowni Plastycznej PIWNICA. Natomiast 30 września zaprosimy na warsztaty pn. "Rodzinne Sztukowanie". Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Na warsztaty obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem tel. 602 559 871 (zapisy od 24 września, w godz. 9:00-15:00).

Czytaj więcej »

ZIELONO MI!

Nastała jesień, ranki są chłodne, a wieczory coraz dłuższe. Za oknami dominują odcienie czerwieni i brązów. Dlatego w dniach 6-7 października Galeria Wisła zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Zielono mi!”, w której spróbujemy przedłużyć lato. Podczas akcji „Zielono mi!” klienci Galerii zostaną zaproszeni do dwóch stref: ZIELONEJ STREFY WARSZTATÓW oraz STREFY ZDROWIA.

 

Czytaj więcej »

ZRÓB ZAKUPY - ODBIERZ PREZENT

Zapraszamy do udziału w akcji ZRÓB ZAKUPY – ODBIERZ PREZENT. Gramy w otwarte karty! W akcji do zdobycia będzie ponad 200 kart podarunkowych o wartości 30 zł i 100 zł. Mechanizm akcji jest bardzo prosty – wystarczy 22 września zrobić zakupy w Galerii Wisła (za minimum 100 zł) i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta.  Akcja będzie trwała w godzinach 10:00 – 20:00, lub do momentu wyczerpania puli nagród. 

Czytaj więcej »

TYMCZASOWA ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA PARKINGU PODZIEMNYM

Od 15 września, na czas prowadzenia prac związanych z przebudową części budynku, zmianie ulegnie plan organizacyjny parkingu podziemnego. W tym terminie zostanie wyłączona z użytku część miejsc parkingowych w dwóch sektorach: zielonym i różowym. Planowy termin przywrócenia standardowej organizacji ruchu na parkingu to ostatni tydzień października. Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Czytaj więcej »

Biuro Podróży TUI - już otwarte!

Wakacje to dla większości z nas najpiękniejsze dni roku. Dokładamy wszelkich starań, aby urlop spędzony z TUI spełnił wszelkie oczekiwania naszych klientów.

TUI od 1997 roku w Polsce stale rozwija swoją bogatą ofertę i tworzy produkty, które pozwalają spełniać marzenia o podróżach życia. Zapraszamy do naszego biura, gdzie profesjonalnie udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat naszej oferty, a także pomożemy wybrać najlepszą opcję podróży dopasowaną do Państwa potrzeb.

Zapraszamy po wyjazdy pakietowe, bilety lotnicze oraz wycieczki z dojazdem własnym. Dodatkowo oferujemy rejsy, ubezpieczenia podróży oraz kupony wakacyjne - doskonały prezent na każdą okazję.

Czytaj więcej »

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników jednośladów. 24 sierpnia, w pobliżu wejścia głównego do Galerii Wisła stanęła nowa, samoobsługowa stacja naprawy rowerów. Warto wspomnieć, że korzystanie ze stacji napraw jest całkowicie bezpłatne. Galeria Wisła dla klientów, którzy na zakupy przyjeżdżają rowerem, udostępnia również wygodne miejsca postojowe.

Czytaj więcej »

Przypływ nowych możliwości

Galeria Wisła rozpoczęła kolejny etap modernizacji. Jest on związany z wprowadzeniem nowych modowych marek, które zajmą łączną powierzchnię przekraczającą 2.000 mkw. Zmieniona zostanie także przestrzeń pod Dużą Kopułą. Równocześnie zmodernizowany i odświeżony zostanie supermarket Piotr i Paweł. Podkreślamy, że planując prowadzone prace dołożyliśmy starań, aby nie kolidowały one z bieżącym funkcjonowaniem Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

PŁOCK ZA PÓŁ CENY 2018!

W dniach 28-30 września odbędzie się trzecia edycja akcji „PŁOCK ZA PÓŁ CENY”. Wszystkie punkty uczestniczące w promocji obniżają o 50% ceny przynajmniej części produktów lub usług. Wszystkie partnerskie punkty zostaną także oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści i mieszkańcy łatwo mogli je odnaleźć. Aktualne informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.plockzapolceny.pl oraz na Facebooku. 

Czytaj więcej »

WIRTUALNA KARTA KLIENTA w aplikacji GOODIE

W sierpniu Galeria Wisła dołączyła do mobilnej aplikacji GOODIE. GOODIE to coraz bardziej rozpoznawalna oraz nowatorska aplikacja, która powstała jako wewnętrzny start-up Banku Millennium. Obecnie w aplikacji GOODIE można skorzystać z WIRTUALNYCH KART największych galerii w Polsce. Aplikacja jest intuicyjna, nowoczesna i dostępna dla wszystkich. Korzystanie z niej jest wyjątkowo proste, wygodne i bezpłatne, co sprawia, że aplikacja została pobrana już ponad 450 000 razy. WIRTUALNA KARTA KLIENTA w aplikacji GOODIE zapewnia dostęp do rabatów oraz specjalnych udogodnień na terenie Galerii Wisła, a także przekaże informacje o eventach. 

Czytaj więcej »

Strony