KAPITALNY POKAZ MODY

9 listopada swoją premierę w Płocku będzie miał charytatywny kalendarz wydany przez Stowarzyszenie Wolontariuszy "Kapitał Ludzki". Na jego kartach znajdują się płoccy artyści, sportowcy i społecznicy. Wszyscy oni są przyjaciółmi Kapitalnego Sklepu - pierwszego w Płocku sklepu charytatywnego. Dochód ze sprzedaży kalendarza będzie przeznaczony na organizację pomocy dla potrzebujących mieszkańców miasta. Cena jednej sztuki to 40 zł.

W piątek, 9 listopada, w godzinach 17-20, zapraszamy Was do Galerii Wisła. Przygotowujemy pokaz mody promujący kalendarz i Kapitalny Sklep. – informuje Beata Olszewska, Pełnomocnik ds. Wolontariatu Urzędu Miasta Płocka - Warto tego dnia z nami być i uważnie rozglądać się wokół. Zaproście swoich znajomych i wspólnie przeżyjcie niezłe zaskoczenie! 

Organizatorem działania jest Stowarzyszenie Wolontariuszy "Kapitał Ludzki". Sponsorem kalendarza jest Mediakolor. O stylizacje na pokazie zadba Sandra Panuś, a o makijaż Klinika Urody Joanna Łukasiak. Partnerami wydarzenia są: Galeria Wisła, Urząd Miasta Płocka, "Wodociągi Płockie" Sp. z o.o.