LA TRATTORIA - NOWY LOKAL

Pod koniec października Galeria Wisła wzbogaciła się o nowego najemcę z branży gastronomicznej. Na pierwszym piętrze Galerii rozpoczął działalność lokal LA TRATTORIA. LA TRATTORIA to nowy koncept na płockim rynku, łączący w sobie cechy kawiarni i bistro. W menu dominuje kuchnia śródziemnomorska, z dużym naciskiem położonym na pochodzenie produktów użytych w potrawach.

„W ofercie LA TRATTORII znajdują się propozycje dla miłośników klasycznej kuchni śródziemnomorskiej, jak również dla osób dbających o linię, czy zwolenników coraz popularniejszej diety wegetariańskiej.” – informuje Grzegorz Józwiak, właściciel lokalu. – „W menu znaleźć można również desery i kawy z naturalnymi syropami z gospodarstw ekologicznych oraz alkohole.”

Nowością jest ściana z olbrzymim wyborem win, również win rzemieślniczych. Ofertę alkoholi uzupełnia piwo kraftowe – Colberg - warzone w Kołobrzegu. Warto zaznaczyć, że LA TRATTORIA ma wyłączność na dystrybucję tej marki w Płocku.

Przestrzeń ze stolikami w LA TRATTORII jest otwarta, ale nie zabrakło w niej kącików z kameralną atmosferą. Lokal o powierzchni 96 mkw. znajduje się blisko windy łączącej wszystkie kondygnacje centrum oraz w bezpośrednim sąsiedztwie nowobudowanej strefy restauracyjnej, nad którą prace właśnie trwają.