LODOWY WEEKEND

W Galerii Wisła do 30 lipca można korzystać z bezpłatnego lodowiska i bezpłatnej wypożyczalni łyżew. Ślizgawka znajduje się na parterze, pod Wielką Kopułą Galerii. Lodowisko i wypożyczalnia łyżew są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-18:00, natomiast w weekendy w godzinach 10:00-18:00. Każdego dnia są również przeprowadzane konkursy z nagrodami.

29 lipca, jako dodatkowa atrakcja WAKACJI NA LODOWISKU w Galerii Wisła, odbędą się LODOWE WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI, na które zaprasza lodziarnia GRYCAN. Tego dnia, od godziny 10:00 do godziny 14:00, na specjalnym stanowisku przy lodziarni, animatorzy zaproszą m.in. do tworzenia owocowych stworków, nauki nabijania rurek z bitą śmietaną, przygotowywania deserów z lodami, soków owocowych i koktajli. Podczas warsztatów dzieci nauczą się rozpoznawać owoce po smaku, zapachu i dotyku. Nie zabraknie konkursów z nagrodami.

Z letnim lodowiskiem związana jest również akcja LODY ZA ZAKUPY, podczas której każdy kto zrobi zakupy w Galerii Wisła za min. 20zł, będzie mógł odebrać w Punkcie Obsługi Klienta bezpłatny bon do wiślanych lodziarni. W promocji zostanie rozdanych ponad 800 gałek lodów. Na akcję LODY ZA ZAKUPY zapraszamy w ostatni weekend lipca.