Lutowe niespodzianki w Galerii Wisła

Luty w Galerii Wisła wypełniony jest atrakcjami - zarówno dla małych, jak i dla dużych :)

W wybrane dni lutego na najmłodszych będzie czekał klaun Pajko (spotkać go będzie można w godzinach popołudniowych). Coraz popularniejsze Warsztaty Zakręconego Trzepaka będą się odbywać w wybrane dni w godzinach 16:00 – 20:00. Każdy łasuch będzie mógł spróbować naszej pysznej waty cukrowej. Z porad wiślanej wróżki będzie można korzystać w godzinach: 14:00 – 19:00. Dla dbających o urodę przygotowaliśmy spotkania z wizażystką, akcję ze zdobieniem paznokci, oraz – zbawienne o tej porze roku – pielęgnacyjne zabiegi na dłonie...

14 lutego w Galerii Wisła odbędą się specjalne akcje związane ze świętem zakochanych. Na odwiedzających galerię czeka Moc Walentynkowych Atrakcji. Jakich? Przekonajcie się na własne oczy.

Dla spragnionych zdrowej dawki ruchu i dobrej zabawy wspólnie z Mark-Dance Studio przygotowaliśmy dwa taneczne wydarzenia. 11 lutego w godzinach: 14:00 – 16:00 serdecznie zapraszamy na Warsztaty Taneczne, których gościem specjalnym będzie Masza Triputsen z „You Can Dance”. 12 lutego w godzinach 14:00 – 16:00 każdy będzie mógł porozmawiać z Pauliną Biernat – uczestniczką „Tańca z Gwiazdami”.

Ostatnia sobota lutego upłynie pod znakiem poezji – na niezwykłą akcję do Galerii Wisła zaprasza Spółdzielczy Dom Kultury. Dodatkową atrakcją jest przewidziane na godzinę 15:00 czytanie bajek w wykonaniu Babci Anki. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem LUTOWYCH NIESPODZIANEK w Galerii Wisła.