Wydarzenia

LISTOPADOWY JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH

W dniach 23-25 listopada w Galerii Wisła odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, na który zapraszamy wszystkich smakoszy.Jarmarki Regionalne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów Galerii Wisła, dzięki czemu stały się imprezą cykliczną. Produkty oferowane na jarmarkach bazują na tradycyjnych recepturach, są „swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz sposobem ich przyrządzania.

 

Czytaj więcej »

SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM SAMEM W GALERII WISŁA

Uwaga! Rozpoczyna się wielka misja! Dołącz do załogi nieustraszonego Strażak Sama i poznaj sekrety jego pracy! Już 12 listopada Galeria Wisła zmieni się w miasteczko Pontypandy, w którym będziemy uczyć jak dbać o bezpieczeństwo ze Strażakiem Samem. W godzinach od 12.00 do 18.00 na gości będzie czekać mnóstwo atrakcji związanych z serialowym bohaterem ratującym z opresji mieszkańców Pontypandy.

 

Czytaj więcej »

LISTOPADOWE ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Galeria Wisła przygotowała niespodziankę dla klientów, którzy są posiadaczami karty lojalnościowej Galerii Wisła. Klientów, którzy poszukują własnego stylu lub nie wiedzą, w jakich ubraniach wyglądają najlepiej zapraszamy do Galerii Wisła na spotkanie ze stylistką, która doradzi i pokaże jak nawet drobne zmiany fasonu wpływają na wygląd sylwetki. Specjalną niespodziankę dla uczestników akcji przygotowała również perfumeria DOUGLAS, która zaprosi na bezpłatne spotkanie z wizażystką. Wystarczy ustalić godzinę spotkania w Punkcie Obsługi Klienta, lub zapisać się telefonicznie pod numerem: 24 363 33 06. Z oferty będzie można skorzystać w listopadowe soboty (4, 18, 25 listopada), w godzinach 13:00-17:00.

Czytaj więcej »

HALLOWEEN NA WESOŁO

29 października na najmłodszych klientów Galerii Wisła w Płocku będą czekać wesołe atrakcje utrzymane w klimacie Halloween. Dzień duchów, zjaw, upiorów, robaków i zombie wypełniony będzie warsztatami i zabawami. Od 12:00 do 18:00 pod Wielką Kopułą Galerii Wisła, animatorzy zaproszą najmłodszych do halloweenowych warsztatów i zabaw. Na godzinę 16:15 przewidziane jest interaktywne przedstawienie pt. „W poszukiwaniu Draculi”. Dodatkowo płocki oddział GALILEUSZA zaprosi na widowiskowe pokazy upiornych eksperymentów chemicznych. Na najwytrwalszych na zakończenie zabawy czeka niespodzianka.

Czytaj więcej »

CO ŻYJE W WIŚLE? - konkurs

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku oraz Galeria Wisła organizują konkurs plastyczny dla najmłodszych. Czy dzieci z województwa mazowieckiego zgadną “Co żyje w Wiśle?”. Dla zwycięzców oraz osób wyróżnionych przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in.: bony do sklepu C&A o wartości po 100 zł i 60 zł, bilety na wybrany seans do kina Helios, vouchery na lody Grycan, zestawy puzzli od CzuCzu, materiały plastyczne od Smyka, bilety wstępu do ZOO oraz Parku Linowego ZOOLANDIA,  zoologiczne upominki oraz dyplomy. ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU zarówno placówki, jak i osoby indywidualne! Już teraz zapraszamy na wystawę pokonkursową, która odbędzie się w Galerii Wisła.

 

 

 

Czytaj więcej »

WYSTAWA LALEK BARBIE

Serdecznie zapraszamy na wystawę historycznych lalek Barbie, która rozpocznie się w Galerii Wisła w sobotę, 14 października. Ta wyjątkowa wystawa w niezwykły sposób oddaje hołd tej ikonicznej lalce, która miała ogromny wpływ na historię społeczno-kulturową w XX i XXI wieku. Rozbudowana ekspozycja pokazuje, jak Barbie – będąc więcej niż tylko lalką –  na przestrzeni dekad odzwierciedla przemiany kulturowe. Na wystawie zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt lalek. Ekspozycja potrwa do 22 października.

 

Czytaj więcej »

BAW SIĘ Z BARBIE I HOT WHEELS

22 października na terenie Galerii odbędzie się akcja poświęcona ulubionym  dziecięcym bohaterom – lalkom Barbie i samochodzikom Hot Wheels. W konkursach do zdobycia będą licencjonowane zabawki. Strefy animacyjne będą rozmieszczone zarówno na parterze, jak i na piętrze Galerii, wśród nich znajdą się m.in.: fotobudka, strefa Barbie-lekarki, strefa Barbie – astronautki, kreatywna strefa Hot Wheels z wielkoformatowymi samochodami do kolorowania, mega tor do jazdy.

Czytaj więcej »

LA TRATTORIA - NOWY LOKAL

Pod koniec października Galeria Wisła wzbogaci się o nowego najemcę z branży gastronomicznej. Na pierwszym piętrze Galerii rozpocznie działalność lokal LA TRATTORIA.LA TRATTORIA to nowy koncept na płockim rynku, łączący w sobie cechy kawiarni i bistro. W menu dominować będzie kuchnia śródziemnomorska, z dużym naciskiem położonym na pochodzenie produktów użytych w potrawach.

 

 

 

Czytaj więcej »

CO DZIŚ W MENU?

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przez najbliższe tygodnie przed wejściem głównym do Galerii Wisła będzie działać specjalna strefa gastronomiczna, w której  będzie można skorzystać z oferty mobilnych restauracji. Oferta będzie się cyklicznie zmieniać – co kilka dni przed wejściem staną dwa inne foodtrucki.

Czytaj więcej »

Restauracja DĘBOWA w Galerii Wisła

Już wkrótce rozszerzy się oferta gastronomiczna Galerii Wisła. Na drugim piętrze galerii otwarta zostanie nowa restauracja – Dębowa, która razem z kręgielnią zajmą powierzchnię ponad 1400 m kw. Ich otwarcie planowane jest na początku grudnia 2017 roku. W menu znajdą się między innymi  dania z grilla, pizza z pieca oraz makarony, na bazie sezonowych produktów. Nie zabraknie dań dla wegetarian oraz najmłodszych gości. W ofercie będą również śniadania, oferta lunchowa oraz w niedalekiej przyszłości zdrowa dieta pudełkowa, a wszystko to w przystępnych cenach.

Czytaj więcej »

Strony