METAMORFOZA KOBIET

Drogie Panie! Uczestniczki projektu METAMORFOZY KOBIET!

Już za kilka dni, w dniach od 23 do 26 listopada w Płocku odbędzie się finałowa "Metamorfoza kobiet”. "Metamorfoza Kobiet” to projekt do którego zaprosiliśmy 21 kobiet niewidomych i słabowidzących, ze znacznym bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Kobiet które czują potrzebę zmian w swoim życiu i chcą intensywnie popracować nad sobą. Kobiet, które chcą cieszyć się byciem kobietą, które chcą zwiększyć poczcie własnej wartości i poczuć się kobieco.Są to kobiety w wieku od 23 do 61 lat. Pochodzą z rożnych zakątków Polski. Zmagają się na co dzień z różnymi problemami i oczekują wsparcia od nas wszystkich, zwłaszcza od kobiet widzących.

W najbliższy weekend ( 23-26 listopada) w Płocku odbędą się warsztaty stylizacji i wizażu. A w ich ramach indywidualna metamorfoza kobiet i profesjonalna sesja fotograficzna. Stylistka i wizażystka, kosmetolodzy, konsultanci, fryzjerzy doradzą w zakresie ubioru, doboru dodatków, doboru bielizny, pielęgnacji twarzy, ciała, włosów.

Metamorfozę kobiet poprowadzi stylistka Marta Roman (My Like You Galeria Wisła).

Metamorfozę kobiet poprowadzimy przy współpracy marki Sklep C&A Polska Galeria Wisła, Sklep z bielizną Corin Płock Galeria Wisła (Ewa Szatkowska), Studio Kosmetyki Nowoczesnej Maribell (ul. Armii Krajowej 34), Studio Fryzjerskie Perfekto Marzena Walczak, Agnieszka Wieczorek (ul.Sucharskiego 5), Salon fryzjerski Michał Przybyszewski (ul.Synagogalna 4/4).

Metamorfoza zakończy się sesją fotograficzną w wykonaniu Asi Bezdziek (Naturalna Fotografia).

Zapraszamy do przyłączenia się do naszego projektu.Poszukujemy wolontariuszy którzy towarzyszyć będą kobietom 24 i 25 listopada. Pomogą im w przemieszczaniu się pomiędzy miejscami porad i metamorfozy. Osoby chętne zapraszamy do kontaktu: Renata Nych 604 408 468

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie „De Facto”.

Projekt współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Więcej o osobach i miejscach zaangażowanych w Metamorfozy przeczytacie tutaj:

https://www.facebook.com/MeLikeYou.store/
https://www.c-and-a.com/pl/, https://www.facebook.com/ca.polska/
https://www.facebook.com/corinplock/

http://maribell-studio.pl/
http://przybyszewskim.com/
http://www.asiabezdziek.pl/