MOC GRUDNIOWYCH ATRAKCJI

Galeria Wisła, jak co roku, przygotowała w grudniu dla swoich Klientów mnóstwo atrakcji. Tuż po przekroczeniu progów Galerii klienci poczują świąteczny, piernikowy aromat. Na terenie Galerii pojawią się imponujące świetlne figury i ozdoby, które będą idealnym tłem do robienia pamiątkowych zdjęć. Dzieci będą miały do dyspozycji specjalne strefy animacyjne, czynne od 6 do 23 grudnia. Do codziennych grudniowych atrakcji zaliczyć można wystawę ciekawostek nt. bieguna północnego, świąteczne monidło oraz popularną grę memory w świątecznym wydaniu.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 16:00-19:00, dzieci będą mogły m.in. tworzyć ozdoby choinkowe, pisać listy do Św. Mikołaja, robić wyklejanki i bawić się w strefie dużych świątecznych kolorowanek. W weekendy STREFY ZABAW zostaną uzupełnione o dodatkowe atrakcje w postaci warsztatów (weekendowe warsztaty będą się odbywać w godzinach 12:00-19:00): 7-8 grudnia zaprosimy do strefy dekorowania bombek, 15-16 grudnia do strefy stroików, 22-23 grudnia odbędzie się zdobienie pierników. Dodatkowo 6, 8, 15, 16, 22 i 23 grudnia pojawi się gość specjalny – sam Święty Mikołaj, który wraz ze swym elfim pomocnikiem będzie czekał na dzieci w specjalnej strefie. Każdy będzie mógł odwiedzić Świętego Mikołaja i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie zupełnie za darmo!

Galeria nie zapomniała również o nieco starszych klientach. Dla nich powstał cykl sobotnich akcji (8, 15 i 22 grudnia), w których zdobyć będzie można komplet świątecznych upominków. Do zdobycia będą pluszowe misie, foremki do wypieków oraz świąteczne kubki (w każdą sobotę inny upominek). Aby odebrać nagrodę wystarczy zrobić zakupy w Galerii Wisła za min. 100zł (na maksymalnie dwóch paragonach) i zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta po upominek.  UWAGA! Jeżeli jesteś posiadaczem karty Galerii Wisła w aplikacji GOODIE wystarczy, że zrobisz zakupy za min. 50 zł, aby móc odebrać prezent. Liczba upominków jest ograniczona, w każdą sobotę nagrodzimy pierwsze 200 osób, które zgłoszą się z paragonami do Punktu Obsługi Klienta Galerii Wisła.