MOTOMIKOŁAJE 2017 w Galerii Wisła

2 i 3 grudnia MOTOMIKOŁAJE z motocyklami i Śnieżynkami pojawią się w Galerii Wisła, by w ten sposób promować ogólnopolską akcję charytatywną w Płocku. Galeria, jako partner wielu płockich akcji społecznych i charytatywnych, jest do tego miejscem idealnym.

Każdy będzie mógł się sfotografować z Moto Mikołajami  i dzięki zamieszczonej na stronie internetowej galerii zdjęć zdobyć miłą mikołajkową pamiątkę. Organizatorzy liczą, że w ten sposób uda się zebrać kolejne datki. Na odwiedzających Galerię czekać będą m.in.: strefa foto, wystawa motocykli, gorąca czekolada, dekorowanie kubeczków i malowanie buziek.

MOTOMIKOŁAJE to akcja ogólnopolska. Środowiska motocyklowe zarówno w większych, jak i mniejszych miastach organizują zbiórkę datków na prezenty dla dzieci, dla których święta Bożego Narodzenia nie zapowiadają się zbyt radośnie. Paczki zostaną przygotowane w oparciu o listy, jakie dzieci napisały do Św. Mikołaja. Honorowy patronat nad akcją objął Andrzej Nowakowski, Prezydent Miasta Płocka.

2 i 3 grudnia na odwiedzających Galerię Wisła czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji. Zaliczyć do nich można m.in. bezpłatne strefy zabaw z obsługą animacyjną, strefę pieczenia pierniczków, strefę plastyczną, czy stoisko z wirtualną grą. Paragon za zakupy w Galerii na dowolną kwotę umożliwi bezpłatną próbę wyłowienia świątecznego prezentu z BASENU PEŁNEGO PREZENTÓW. Dodatkowo do 15 grudnia w Punkcie Obsługi Klienta można odebrać specjalny kupon do zbierania pieczątek. Pieczątki otrzymuje się za samo odwiedzanie Galerii Wisła. Trzykrotna wizyta w Galerii wystarczy do odbioru bezpłatnego biletu do kina Helios.