Nagrody dla każdego

14 lutego w Galerii Wisła rusza niezwykła akcja "Nagrody dla każdego". Potrwa aż do 4 marca. Zakupy za minimum 50 zł będą uprawniać klientów do otrzymania specjalnej pieczątki na bonie upominkowym.

Atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają na każdego, kto zbierze odpowiednią liczbę pieczątek.

Lista nagród wygląda następująco:

  • za uzbieranie 6 pieczątek na jednym bonie upominkowym uczestnik może wybrać jedną z nagród: bilet do kina Helios, lakier do paznokci Inglot, zabawkę LPS, pen drive 4GB, zestaw herbat „Czas na herbatę”.
  • za uzbieranie 10 pieczątek na jednym bonie upominkowym można wybrać: zestaw kosmetyków Douglas, bransoletkę z grawerem Diamor, suszarkę Babyliss, grę familijną Upwords, piłkę nożną.
  • za uzbieranie 14 pieczątek na jednym bonie upominkowym uczestnik może wybrać: szczoteczkę elektryczną Braun, zawieszkę i kolczyki Diamor, portfel skórzany, lalkę Barbie, klocki Lego, blender Bosch.

Pieczątki należy zbierać na specjalnym bonie upominkowym, który przez cały okres trwania akcji będzie dostępny w sklepach Galerii Wisła, oraz w Punkcie Obsługi Klienta.

Aby otrzymać pieczątkę wystarczy zrobić zakupy w jednym ze sklepów Galerii Wisła na kwotę min. 50 PLN (za wyjątkiem Apteki i delikatesów Piotr i Paweł). Każdy może odebrać nieograniczoną liczbę nagród.

Jedyny warunek, to zgromadzenie odpowiedniej liczby pieczątek na bonach upominkowych w czasie trwania akcji. Warto zatem gromadzić pieczątki za zakupy!