Otwarcie salonu TK MAXX

Już 18 kwietnia, w Galerii Wisła, otworzy się pierwszy w Płocku sklep TK Maxx. Pod jednym dachem na klientów czekać będą skarby od znanych marek w sześciu działach tematycznych: moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, produkty dla domu oraz produkty dla dzieci! Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Dzień otwarcia nowego sklepu TK Maxx wypełni wiele atrakcji, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Wierni fani marki będą mieli również okazję sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „Szklana Kula”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 15 zł!

Dostawy asortymentu trafiają do sklepów TK Maxx aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu mieszkańcy Płocka i okolic będą mogli regularnie odkrywać nowe skarby. Na sklepowych półkach znajdą m.in. wiosenne kurtki i lekkie płaszcze, zwiewne sukienki czy wysokiej jakości akcesoria, torebki i buty. Na wielbicieli zakupów wnętrzarskich czekać będą barwne akcesoria kuchenne, modne poduchy i dodatki oraz akcesoria do ogrodu. W TK Maxx każdy znajdzie coś dla siebie.