OTWARCIE TK MAXX NA HORYZONCIE! ROZDAJEMY KARTY UPOMINKOWE!

Już 18 kwietnia nastąpi intensywnie oczekiwane otwarcie pierwszego w regionie sklepu marki TK MAXX! Z tej okazji serdecznie zapraszamy do udziału w akcji promocyjnej, która odbędzie się w Galerii Wisła w dniach 15-17 kwietnia. Wystarczy zrobić zakupy w Galerii Wisła na kwotę min. 200zł i zgłosić się do Punktu Obsługi Promocji (parter, pod Wielką Kopułą), aby móc odebrać kartę upominkową o wartości 50zł do sklepu TK MAXX. Punkt Obsługi Promocji będzie czynny w godzinach 15:00-20:00. W akcji zostanie rozdanych 900 kart, po 300 każdego dnia!  W akcji zostanie rozdanych 900 kart, po 300 każdego dnia! Konkurs jest przeznaczony dla osób, które w dniach 15 kwietnia – 17 kwietnia zrobią zakupy w sklepach na terenie Galerii Wisła, w godzinach: od 9:00 (15 kwietnia 2019) do 20:00 (17 kwietnia 2019), decyduje data/godzina z paragonu. Zakupy można robić już od 9:00, a rejestrować paragony i odbierać nagrody w godzinach 15:00-20:00. Szczegóły i regulamin promocji będą dostępne w Punkcie Obsługi Promocji.

Dodatkowo - aby zregenerować siły w trakcie zakupów - serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnych ofert w wybranych restauracjach i punktach gastronomicznych Galerii, które przygotowały je specjalnie na tę okazję. Oferty gastronomiczne będą obowiązywać w dniach 15-18 kwietnia.

18 kwietnia, podczas WIELKIEGO OTWARCIA TK MAXX, na odwiedzających Galerię czekać będą skarby od znanych marek w sześciu działach tematycznych: moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, produkty dla domu oraz produkty dla dzieci! Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Dzień otwarcia nowego sklepu TK Maxx wypełni wiele atrakcji, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Wierni fani marki będą mieli również okazję sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „Szklana Kula”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 15 zł!

Dostawy asortymentu trafiają do sklepów TK Maxx aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu mieszkańcy Płocka i okolic będą mogli regularnie odkrywać nowe skarby. Na sklepowych półkach znajdą m.in. wiosenne kurtki i lekkie płaszcze, zwiewne sukienki, czy wysokiej jakości akcesoria, torebki i buty. Na wielbicieli zakupów wnętrzarskich czekać będą barwne akcesoria kuchenne, modne poduchy i dodatki oraz akcesoria do ogrodu. W TK Maxx każdy znajdzie coś dla siebie!