Wydarzenia

OTWARCIE COSTA COFFEE

Od 16 grudnia w Galerii Wisła będzie można napić się kawy i zjeść pyszny deser w legendarnej kawiarni COSTA COFFEE. Na chwilę relaksu w klimatycznej kawiarni zaprosimy wszystkich miłośników kawy i zakupów. Kawiarnia COSTA COFFEE w Galerii Wisła będzie pierwszym lokalem tej znanej i lubianej sieci w Płocku. W Costa Coffee można się będzie rozkoszować wieloma rodzajami kaw, które od wielu lat podbijają serca smakoszy na całym świecie. Wśród ulubionych są CHAI Caffè Latte, Corto czy Flat White. W ofercie nie brakuje też klasycznych Cappuccino czy Caffè Latte.

 

Czytaj więcej »

MOTOMIKOŁAJE - GALERIA

Byliście z nami podczas akcji MOTOMIKOŁAJE? Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć. Jeżeli nasz fotograf Cię uchwycił - zachęcamy do pobrania pamiątkowych fotek.

Czytaj więcej »

ZAPRASZAMY DO DĘBOWEJ

1 grudnia na drugim piętrze Galerii Wisła otworzyła się DĘBOWA - restauracja i kręgielnia.Serdecznie zapraszamy! Restauracja oraz kręgielnia przeszły gruntowny remont. Nowe wnętrza cechuje przytulny klimat, a w wystroju dominuje nawiązujące do nazwy drewno połączone z elementami metalowymi i designerskimi dodatkami.

Czytaj więcej »

WEEKEND KULINARNY w Galerii Wisła

16 i 17 grudnia Galeria Wisła zaprosi na WEEKEND KULINARNY wypełniony pokazami, wspólnym gotowaniem i  degustacjami. W tych dniach odbędzie się również akcja, w której klienci będą premiowani za zakupy dokonane na terenie Galerii. Wystarczy zrobić zakupy za min. 50zł, aby odebrać jeden z 900 świątecznych gadżetów (do wyboru będą rękawice kuchenne, świąteczne kubki i dziecięce fartuchy). Dodatkowo w sobotę Galeria zaprosi na spotkanie z Damianem Kordasem, gwiazdą MASTERCHEFA. Podczas wydarzenia nie zabraknie wywiadów oraz okazji do robienia wspólnych zdjęć i zdobycia autografów.

Czytaj więcej »

BOŻONARODZENIOWY JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH

W dniach 20-23 grudnia w Galerii Wisła odbędzie się Przedświąteczny Jarmark Produktów Regionalnych, na którym zaprezentują się wystawcy z Polski oferujący lokalne przysmaki. W szerokiej ofercie znajdą się m.in.: wędliny i kiełbasy z Podlasia, miody naturalne, sery korycińskie, oscypki, pieczywo, sery z Lubelszczyzny, przyprawy, pierogi, makowce z Suwalszczyzny, kwasy chlebowe, pajdy ze smalcem i ogórki z Sierpca. Okres przedświąteczny to dodatkowy bodziec do zakupów i okazja do zaskoczenia gości niecodziennymi specjałami. Stanowiska jarmarczne będzie można znaleźć na parterze Galerii, w okolicy Wieży Zegarowej.

 

Czytaj więcej »

TYSIĄCE PREZENTÓW DO ZGARNIĘCIA - GRUDZIEŃ W GALERII WISŁA

Od początku grudnia, aż do Świąt na odwiedzających Galerię Wisła będzie czekało mnóstwo niepowtarzalnych atrakcji i wydarzeń, w których rozdamy tysiące prezentów. Mnóstwo codziennych atrakcji oraz dodatkowe niespodzianki w weekendy! Pokazy, warsztaty, upominki, konkursy, spotkania z Gwiazdami, wizyty Świętego Mikołaja i wiele więcej - to wszystko w grudniu w Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

FIBARO - NOWY POP-UP w Galerii Wisła

W Galerii Wisła powstał pierwszy w Płocku koncept pop-up store. Pop-up store znajduje się na pierwszym piętrze Galerii, w sąsiedztwie sklepu BIG STAR. Do końca roku klienci mogą skorzystać z oferty marki FIBARO. W salonie FIBARO Experience Center będzie można się przekonać w jaki sposób działa inteligentny dom. Dzięki systemowi FIBARO za pomocą jednego gestu można zaparzyć kawę, sterować oświetleniem, lub zamienić pokój w kino domowe. W salonie znaleźć można również designerskie włączniki i gniazda, profesjonalne taśmy led i wiele więcej.

 

 

Czytaj więcej »

LA TRATTORIA - NOWY LOKAL

Pod koniec października Galeria Wisła wzbogaciła się o nowego najemcę z branży gastronomicznej. Na pierwszym piętrze Galerii rozpoczął działalność lokal LA TRATTORIA. LA TRATTORIA to nowy koncept na płockim rynku, łączący w sobie cechy kawiarni i bistro. W menu dominuje kuchnia śródziemnomorska, z dużym naciskiem położonym na pochodzenie produktów użytych w potrawach.

 

 

 

Czytaj więcej »

Galeria Wisła w płockich autobusach

Od 1 lutego pasażerowie autobusów Komunikacji Miejskiej w Płocku mogą bezpłatnie korzystać z otwartej sieci internetowej. Od tej pory dla użytkowników smartfonów, tabletów oraz laptopów, podróż płockimi autobusami stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Sponsorem sieci jest Galeria Wisła, która jest bardzo aktywna m.in. w mediach społecznościowych – Galeria kilkukrotnie znalazła się w czołówce zestawień firmy SOTRENDER, która bada popularność i aktywność polskich profili.

Czytaj więcej »

Biletomat stacjonarny w Galerii Wisła

Z przyjemnością informujemy, że Komunikacja Miejska Płock umieściła w Galerii Wisła biletomat stacjonarny. Znajduje się on w pobliżu wejścia głównego do Galerii (róg ul. Wyszogrodzkiej i Jana Pawła).

Czytaj więcej »

Strony