PYSZNY WEEKEND - spotkaj STUU

25 i 26 listopada Galeria Wisła zaprasza na PYSZNY WEEKEND. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie spotkanie z popularnym Youtuberem: STUU.

25 listopada odbywać się będą pokazy gotowania na żywo oraz degustacje. Gościem specjalnym sobotniej akcji będzie Ewelina Brodnicka – blogerka kulinarna. Tego dnia odbędzie się również konkurs, w którym do wygrania  będzie niedzielne prywatne spotkanie z gwiazdą Internetu – STUU. W konkursie wygrają trzy osoby.

STUU odwiedzi Galerię Wisła w niedzielę – 26 listopada. Odwiedzający Galerię mogą liczyć na rozmowy ze STUU, filmiki, wspólne zdjęcia i autografy. To właśnie STUU jako pierwszy gamer w Polsce swoim kanałem „Stuu Games” skradł pierwszy milion serc na YouTubie. Ogromna popularność i popyt na filmy wychodzące z jego rąk sprawiły, że dziś można go oglądać na czterech kanałach: Stuu Games, Stuu, Stuu PLUS oraz Stuu Charytatywnie. Filmiki STUU zostały wyświetlone już 546 004 593 razy. Na tę chwilę liczba subskrypcji przekroczyła 2 724 000.

To nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na klientów podczas PYSZNEGO WEEKENDU. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy ciekawe warsztaty sensoryczne, minii tor do kręgli oraz filmowe kalambury. Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w akcji ZABAWA ZA ZAKUPY, w której klienci, w zamian za zakupy, będą mogli odebrać prezent w postaci biletu do kina Helios.