Restauracja DĘBOWA w Galerii Wisła

Już wkrótce rozszerzy się oferta gastronomiczna Galerii Wisła. Na drugim piętrze galerii otwarta zostanie nowa restauracja – Dębowa, która razem z kręgielnią zajmą powierzchnię ponad 1400 m kw. Ich otwarcie planowane jest na początku grudnia 2017 roku. W menu znajdą się między innymi  dania z grilla, pizza z pieca oraz makarony, na bazie sezonowych produktów. Nie zabraknie dań dla wegetarian oraz najmłodszych gości. W ofercie będą również śniadania, oferta lunchowa oraz w niedalekiej przyszłości zdrowa dieta pudełkowa, a wszystko to w przystępnych cenach.

Zmieni się nie tylko karta, ale również wystrój lokalu. „W najbliższym czasie restauracja oraz kręgielnia przejdą gruntowny remont. Nowe wnętrza cechować będzie przytulny klimat, a w wystroju dominować będzie  nawiązujące do nazwy drewno, połączone z elementami metalowymi i designerskimi dodatkami.” – zapowiadają Bogdan Sumiński (Hotel Dębowa Góra Active & SPA) oraz Paweł Jabłoński (firma RECON), właściciele nowej restauracji i kręgielni.

Nowy koncept doskonale uzupełni powstającą właśnie strefę restauracyjną, w obrębie której powstanie 5 restauracji. Wśród nich znajdą się marki debiutujące na lokalnym rynku, długo wyczekiwane przez płocczan. Prace związane z utworzeniem strefy foodcourt właśnie trwają. Ich zakończenie to kwestia najbliższych miesięcy. Otwarcie najnowocześniejszej w Płocku strefy restauracyjnej doskonale uzupełni ofertę galerii oraz wzmocni jej rozrywkowo-rodzinny charakter.