Aktualności

Galeria Wisła: Święto Latawca

28 września w Galerii Wisła odbędą się warsztaty z tworzenia latawców. Dzieci będą mogły konstruować swoje latawce pod okiem doświadczonych instruktorów. Warsztaty współorganizowane są z Aeroklubem Ziemi Mazowieckiej. Wydarzenie ściśle łączy się z tegoroczną edycją Święta Latawca. W ramach warsztatów uczestnicy otrzymają zestaw części do budowy latawca, a także materiały do przyozdobienia maszyn. Dzieci wykorzystają swoją wyobraźnię i kreatywność do wykonania swoich własnych, niepowtarzalnych latawców.

Czytaj więcej »

GALERIA WISŁA: fabryka gadżetów

21 września, w Galerii Wisła, będzie można wejść do Fabryki Gadżetów i stworzyć szkolny worek, piórnik, czy pojemnik na jedzenie, z własnoręcznie zaprojektowanym wzorem. Z tak wyjątkowym, spersonalizowanym gadżetem, każdy z pewnością wyróżni się w szkole i zaskoczy wszystkich znajomych.

Fabryka Gadżetów będzie atrakcją samą w sobie – pierwszy etap, to strefa projektowania wzorów za pomocą ekranów multimedialnych. Następnie projekty trafią na taśmę fabryczną, gdzie w obłokach buchającej pary, zostaną naniesione na gadżety, a następnie trafią w ręce młodych projektantów. Podczas akcji klienci będą mogli stworzyć spersonalizowane gadżety z ulubionymi grafikami, z własnym imieniem, pseudonimem bądź śmiesznym napisem. Worki, piórniki i pojemniki będą gotowe już w kilka minut od zaprojektowania.

Czytaj więcej »

GALERIA WISŁA: ŹRÓDŁO JESIENNEGO STYLU

Coraz chłodniejsze ranki i coraz dłuższe wieczory zwiastują zbilżającą się jesień. Tegoroczna jesień na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie. W sklepach Galerii Wisła pojawiły się już nowe kolekcje. Nowe kolekcje, to nie jedyne nowości, jakie czekają na klientów Galerii. W ostatnich dniach oferta sklepów powiększyła się o nowy koncept: KAZAR STUDIO. A już niebawem do grona najemców Galerii dołączy dwupoziomowy sklep marki CCC.

Czytaj więcej »

Wrześniowe Sztukowanie w pracowni „KOLOR i FORMA”

20 i 21 września Galeria Wisła i Pracownia KOLOR I FORMA zaproszą do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Artystyczny Weekend – rodzinne sztukowanie” tym razem pod hasłem „Worki na skarby – organizer na drobiazgi”. Podczas spotkania dzieci wraz z rodzeństwem, rodzicami i dziadkami będą tworzyć własnoręcznie zdobione worki płócienne na skarby i drobiazgi. Barwne wstążeczki, kamyki, guziki, różne ozdoby i wzory spowodują, że będą one niepowtarzalne.

Czytaj więcej »

KAZAR STUDIO otwarte

Od 24 sierpnia zapraszamy do nowo otwartego salonu KAZAR STUDIO. Sklep znajduje się na parterze Galerii Wisła, w sąsiedztwie Fielmanna i Gino Rossi. Kazar Studio jest niczym sklep z cukierkami, który zachwyca bogactwem oferty i w którym każdy znajdzie swój ulubiony smak. Stąd niezwykła różnorodność produktów pod kątem modeli, wzorów, barw i materiałów. Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej odnaleźć można obuwie oraz akcesoria o charakterze casualowym, codziennym i sportowym, ale także te zaprojektowane na bardziej oficjalne okazje. Widzimy się na zakupach!

 

Czytaj więcej »

Płock za pół ceny

W dniach 27-29 września odbędzie się czwarta edycja akcji „PŁOCK ZA PÓŁ CENY”. Wszystkie punkty uczestniczące w promocji obniżają o 50% ceny przynajmniej części produktów lub usług. Dzięki ponownemu włączeniu Galerii Wisła do akcji, klienci będą mieli możliwość skorzystania z atrakcyjnych ofert również w galerii, a nie tylko w lokalach i punktach usługowych ulokowanych w centrum miasta. Aktualne informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.plockzapolceny.pl oraz na Facebooku.

Czytaj więcej »

Strefa Coworking

Galeria Wisła zaprasza do korzystania z bezpłatnej strefy coworkingu, z darmowym Internetem, 10 biurkami oraz mini strefą relaksu. Strefa coworkingu to forma przestrzeni do wspólnej pracy i spotkań. Coworking (z angielskiego „wspólna praca”) to pojęcie zyskujące na popularności. Główne atuty takiego modelu pracy to zerowe koszty, inspirujące otoczenie oraz możliwość poznania nowych partnerów biznesowych. Centra coworkingowe funkcjonują przede wszystkim w dużych miastach i cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród przedstawicieli wolnych zawodów, freelancerów, studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów.

Czytaj więcej »

WIRTUALNA KARTA KLIENTA w aplikacji GOODIE

Zapraszamy na zakupy z Kartą Stałego Klienta w aplikacji GOODIE! Dzięki niej zyskasz specjalne kupony rabatowe, dostęp do wyjątkowych promocji i akcji specjalnych. Odkryj jak wiele korzyści kryje nasz program lojalnościowy!

Aby dołączyć do programu zainstaluj na smartfonie bezpłatną aplikację goodie. W dolnym menu aplikacji kliknij w zakładkę „Karty” i w minutę stwórz własną Kartę Stałego Klienta. Załóż Kartę Wisła Płock już dziś i korzystaj ze zniżek oraz kuponów rabatowych przy każdych zakupach.

Czytaj więcej »

Niedziele niehandlowe

Drodzy Klienci! Pomimo wejścia w życie nowej ustawy o ograniczeniu handlu - Galeria Wisła zaprasza do odwiedzin również w niedziele niehandlowe.

W niedziele bez handlu część ze sklepami, bankami i innymi usługami jest nieczynna, ale nadal można korzystać ze strefy rozrywkowej i gastronomicznej. 

Do dyspozycji gości jest wejście główne (róg Al. Jana Pawła II i ul. Wyszogrodzkiej) oraz winda panoramiczna łącząca wszystkie kondygnacje obiektu.

Do zobaczenia!

Czytaj więcej »

Galeria Wisła miejscem przyjaznym psom

Galeria Wisła jest miejscem przyjaznym psom – klienci galerii mogą bez przeszkód wchodzić na teren centrum wraz ze swoimi pupilami. Wiele osób traktuje psy jak członków rodziny, dlatego - jeżeli pies nie obawia się otoczenia galerii handlowej, jest pod stałą opieką właściciela i nie sprawia kłopotu - to jest mile widzianym gościem Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Strony