Sekrety Zwierzaków w Galerii Wisła

Po gigantycznym sukcesie komedii „Sekretne życie zwierzaków domowych” oraz trasy promującej komedię, zwierzaki domowe wracają! W drugiej części hitu poznamy ich zupełnie nowe przygody oraz nowych bohaterów, natomiast trasa promująca film stanie się jednym z ważniejszych wydarzeń nadchodzącego lata!  Już 26 maja impreza promująca film odbędzie się w Galerii Wisła. Do wspólnej zabawy, nauki i pomagania zaprosimy w godzinach 11:00 – 18:00. Atrakcje będą czekać na gości na korytarzach Galerii oraz przed wejściem do obiektu.

Bawimy się i pomagamy!

Imprezy promujące film "Sekretne życie zwierzaków domowych 2" przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Oprócz zabawy, konkursów z nagrodami i innych atrakcji, postaramy się podnieść poziom świadomości na temat zdrowia i szczęścia naszych ukochanych zwierzaków domowych (bezpłatne porady behawiorystów zwierzęcych oraz lekarzy weterynarii). Spotkania z przedstawicielami schronisk uwrażliwią na problemy i aspekt bezdomności zwierząt, będą również zachętą do adopcji zwierzaków. A ponieważ karma wraca, odbędzie się również zbiórka karmy dla zwierzaków ze schronisk. W trakcie wydarzenia, wśród atrakcji znajdą się m.in.:

  • Dwupiętrowy MAXOBUS – autobus bez dachu o wizerunku… filmowego Maxa! Możliwość podróży (dwudziestominutowa wycieczka!) oraz zdjęć – wewnątrz i na tle MAXOBUSA
  • ZOSTAŃ PSOFESOREM! – pełen nagród konkurs wiedzy na temat zwierzaków domowych (tak, tak, to tu można, a nawet należy być wyszczekanym)
  • Podążamy psim tropem – PSOTNY TOR PRZESZKÓD (dzieciaki skaczą przez koło, przechodzą przez kolorową tubę, omijają przeszkody, biorą udział w slalomie oraz próbują utrzymać równowagę na równi pochyłej)
  • Ścianka Foto. Przenosimy się do świata komedii „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” i robimy sobie zdjęcia z bohaterami filmu!
  • Niesamowite spotkanie z behawiorystą zwierzęcym (w godz. 12:00 – 13:00)
  • A skoro było już tyle atrakcji dla dzieci, czas, by i zwierzaki mogły się uśmiechnąć pod wąsem: zapraszamy do stanowiska, na którym wygrawerujemy imię pisaków i kociaków na metalowej zawieszce!

W strefie zewnętrznej, oprócz MAXOBUSA, czekać będą kolejne atrakcje:

  • Spotkania z przedstawicielami schronisk dla bezdomnych zwierząt (możliwość rozmowy i spotkania podopiecznych)
  • Darmowe porady lekarza weterynarii (w godz. 13:00 – 15:00)
  • Psie Spa – chyba nie trzeba tego tłumaczyć, w każdym razie Reksio będzie naprawdę zadowolony (w godz. 13:00 – 15:00)
  • KARMA WRACA! Pokarmem dla zwierzaków zapełniamy wielką michę, której zawartość zostanie przekazana lokalnemu schronisku

***

Komedia „Sekretne życie zwierzaków domowych” stała się jednym z najważniejszych filmów 2016 roku. Skradła serca publiczności na całym świecie, zarabiając ponad 875 milionów dolarów. Filmowe zwierzaki szybko stały się ukochanymi bohaterami filmowymi dzieci na całym świecie.  Druga część hitu to zupełnie nowe przygody, nowi bohaterowie, mnóstwo śmiechu i doskonałej zabawy. Film twórców „Minionków”, „Grincha” i „Sing”. „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” – w kinach od 28 czerwca.