SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM SAMEM W GALERII WISŁA

Uwaga! Rozpoczyna się wielka misja! Dołącz do załogi nieustraszonego Strażak Sama i poznaj sekrety jego pracy!

Już 12 listopada Galeria Wisła zmieni się w miasteczko Pontypandy, w którym będziemy uczyć jak dbać o bezpieczeństwo ze Strażakiem Samem. W godzinach od 12.00 do 18.00 na gości będzie czekać mnóstwo atrakcji związanych z serialowym bohaterem ratującym z opresji mieszkańców Pontypandy.

Strażak Sam to tytułowy bohater serialu, promującego najważniejsze wartości w życiu - odwagę, braterstwo i pomaganie innym. Nieustraszony strażak osobiście pojawi się w Galerii Wisła. W dniu eventu każdy z małych gości własnoręcznie uzupełni wyposażenie wozu strażackiego korzystając z wielkoformatowej makiety kreatywnej. Dzieci naucza się podstawowych numerów alarmowych, a za ich prawidłowe użycie w grze multimedialnej zostaną okrzyknięci Bohaterami. Każdy dzielny maluch będzie mógł usiąść za kierownicą wozu strażackiego, by pomóc Samowi w odprowadzeniu go do remizy, a także wykonać najpiękniejsze portrety bohaterów serialu. Specjalnie dla dziewczynek powstanie strefa „Zwariowanych Fryzurek”. Kolorowe warkoczyki, spineczki, gumki, opaski, kolorowe lakiery do włosów - wszystko to będzie czekać na każdą dziewczynkę. Zapraszamy również do pozowania do pamiątkowych zdjęć z gościem specjalnym eventu – Strażakiem Samem.

Fundatorem wspaniałych książkowych niespodzianek jest Media Serwis Zawada. Firma od ponad 20 lat prężnie działa na rynku prasy dla dzieci i młodzieży. Stała się wiodącym wydawnictwem sektora, posiadającym doświadczenie, znakomity zespół specjalistów, imponujące portfolio wydawnicze, kontakty i partnerów na całym świecie. Jej specjalnością i jednocześnie przewagą konkurencyjną są publikacje związane ze znanymi markami, stworzone na podstawie najpopularniejszych licencji m.in. LEGO, Psi Patrol, Świnka Peppa, Scooby-Doo. Firma otrzymała za nie nagrody i wyróżnienia, np. Debiut Roku dla magazynu „Scooby-Doo!” przyznany przez „Media & Marketing Polska”, „Raport Magazyny 2007”.