SUMMERTIME - wystawa obrazów

Galeria Wisła po raz kolejny zaprasza swoich klientów na wystawę sztuki – tym razem na ekspozycję obrazów autorstwa Julii Sary Reiter. Z mini-wystawą zatytułowaną „Summertime” będzie się można zapoznać w dniach 3-5 listopada, na placu pod Wieżą Zegarową Galerii.

Julia Sara Reiter to płocczanka, projektantka wnętrz i unikalnych mebli, a z zamiłowania malarka.
„Uwielbiam żywe kolory mocno nasycone światłem, ekspresję ruchu i znaczne kontrasty. Ulotną chwilę uchwyconą w kadrze przelewam na płótno.” – mówi o sobie i swojej twórczości Artystka – „W kolekcji obrazów SUMMERTIME starałam się utrwalić letni czas, wspomnienia gorącego lata, klimatycznych zaułków południa, piaszczystych plaż, morskiej toni zatopionej w promieniach słońca.”

Galeria Wisła poza typowymi dla takiego miejsca działaniami promocyjno-handlowymi często prowadzi akcje mające aspekt edukacyjno-społeczny. Dzięki nawiązaniu współpracy z lokalnymi przedstawicielami kultury i oświaty Galeria Wisła jest miejscem częstych wystaw organizowanych przez Płocką Galerię Sztuki, Towarzystwo Naukowe Płockie, Płocką Grupę Fotograficzną, Urząd Miasta Płocka, czy członków Płockiego Towarzystwa Fotograficznego. Tego typu działania najdobitniej pokazują, że galeria handlowa nie musi kojarzyć się tylko z konsumpcją.