SYMBIOSIS: MADE FOR HER

Sneakersy. Mocna baza w każdej szafie. Alternatywa. Dla tych kobiet, które nie lubią balerin. Dla tych, które wybierają pełną wygodę. Swobodę ruchu. Rezygnacja z kobiecości? Raczej możliwość pokazania jej w nowy sposób. Poznaj kolekcję Lacoste dostępną w Symbiosis.
Bazując na doświadczeniu, znanych fasonach i sportowym know how, Lacoste serwuje swoje klasyczne modele w nowej odsłonie. Carnaby Evo to jeden z nich. W tym sezonie wzbogacony o stabilne, mocne koturny. W klasycznej, czarnej wersji kolorystycznej, z drobnymi złotymi detalami.
W kobiecej szafie sprawdzą się także Lacoste Chamount Lace 317 oraz Rey Lace 317 1 wzbogacone o subtelne, metaliczne detale czy Joggeur 317 1. Te ostatnie znajdziesz w jesiennych kolorach, które widziałaś już na wybiegach największych projektantów.
Jesienią stawiasz na wyższe buty? Po raz kolejny znajdziesz idealne połączenie. Sznurowania, wyższa cholewka – Baylen 317 1, botki o sportowym rysie Lancelle Chelsea 317 1 połączysz ze spódnicą, denimem, sprawdzą się z jesiennymi płaszczami.
Minimalizm, sportowy charakter, delikatne detale, kobiece kolory. Szeroki wybór, zróżnicowane fasony. Zrobione dla kobiet, które mają swój styl.
Swoich modeli Lacoste szukaj w salonach Symbiosis na www.symbiosis.com.pl oraz u wybranych dystrybutorów.