SYMBIOSIS: Plastic Dreams. 100% Vegan.

Co łączy Vivienne Westwood, Jean Paula Gaultier i Jasona Wu? Każdy z nich zrewolucjonizował swoimi projektami świat mody. Każdy z nich podjął również współpracę z Melissą, czyli kultową marką obuwia, wywodzącą się z Brazylii. Wybór balerinek, szpilek, a nawet sneakerów z pachnącej balonówką gumy, znaleźć można w Symbiosis.

Modele butów Melissa to połączenie nowoczesnego designu, gustownej estetyki i mody na ekologię i fair trade. Buty Melissa są nie tylko urocze ale też w 100% wegańskie – co oznacza, że przy ich produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę. Marka Melissa świętuje w tym roku 40 lat, ale buty wykonane z pachnącej gumy nie mają sobie równych – wciąż zaskakują nowymi kształtami.

Całą kolekcję marki znajdziesz w salonach Symbiosis (oraz na symbiosis.com.pl) – w multibrandowej sieci salonów z obuwiem i akcesoriami znanych marek. Tworząc Symbiosis myślimy o kobietach. Ciekawych, fascynujących – różniących się od siebie. Dajemy wybór i wiemy, że znajdziesz coś, co będzie tylko Twoje. Pozostań niezależna, zarówno stąpając twardo po ziemi, jak i fruwając w obłokach. Nie wiemy co wybierzesz. Jesteśmy jednak pewni, że ten wybór jest dla Ciebie niezwykle ważny. Powiedz tak swoim wymarzonym butom i akcesoriom.