TARGI NIERUCHOMOŚCI I BUDOWY DOMU

13 i 14 maja w Galerii Wisła odbędą się Targi Nieruchomości i Budowy Domu. Dwudniowe targi rozpoczną się w sobotę o godzinie 12:00, a wystawcy będą do dyspozycji odwiedzających co najmniej do godziny 18:00. Dotychczasowe Targi Nieruchomości odbyły się w Galerii Wisła trzykrotnie, jednak najbliższa edycja będzie pod wieloma względami wyjątkowa.

„Zbliżająca się impreza powinna zainteresować w szczególności wszystkich kupujących nieruchomości lub zamierzających wybudować dom.” – informuje Małgorzata Żółtowska z Agencji Nieruchomości IDEA, organizatorka targów – „Odbędą się panele dyskusyjne, szkolenia, warsztaty, bezpłatne porady prawne, a oferty wystawców zobaczymy w innowacyjnej formule Virtual Reality.”

Zbliżające się targi to innowacyjny projekt, który będzie wszechstronnym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, kompleksowym zestawieniem aktualnych i przyszłych inwestycji na rynku lokalnym, przeglądem oferty domów i mieszkań, zarówno nowych, jak i tych z „drugiej ręki”, a także wszelkich firm związanych z rynkiem nieruchomości oraz budową domu.

„Pomysł na nową formę imprezy zaczerpnięty został z większych miast, gdzie tego typu targi organizuje się z dużym rozmachem.” – dodaje Małgorzata Żółtowska – „Uważam, że Płock ma potencjał i że naprawdę może to być fajne wydarzenie promujące firmy, które w bezpośredni lub pośredni sposób są powiązane z nieruchomościami, z budową domu, wykańczaniem wnętrz itp.”

Oprócz standardowej prezentacji ofert na wydrukach i monitorach, zaprezentowane zostaną również oferty w wirtualnej rzeczywistości przy pomocy specjalnych okularów. Ekspozycję wystawców uzupełni „Centrum Porad”, zawierające bogaty program edukacyjny, panele dyskusyjne, szkolenia, warsztaty, dotyczące m.in. problematyki zakupu nieruchomości, jego finansowania, budowy i rozbudowy domów. Odwiedzający targi będą mogli również skorzystać z bezpłatnych specjalistycznych porad prawnych.
Partnerem wydarzenia jest PetroNews oraz Manufaktura Eventu.