TIMETREND: zegarki dla młodego fana motoryzacji

Od wielu lat jednym z najpopularniejszych prezentów komunijnych jest zegarek. W swojej szerokiej ofercie również marka Scuderia Ferrari przygotowała kolekcję czasomierzy dla młodych fanów aut – w końcu niemal każdy chłopiec uwielbia samochody.

Ferrari to marka egzotycznych super samochodów  spod znaku  czarnego konia.  Włoska produkcja, styl, klasa i sportowa elegancja  w jednym są dla wielu uosobieniem spełnienia marzeń i symbolem luksusu. Niemal całą gamę cech typowych dla aut Ferrari przełożono na zegarki tej linii. Dokładnie w takiej tonacji zaprojektowano także dziecięce czasomierze. Kolekcja dla chłopców to trzy modele - 0840019,  0840020, 0840021. Wszystkie posiadają charakterystyczne nawiązania do świata aut.

Jednym z nich jest odcisk opony samochodowej wyżłobionej na całej długości pasków oraz graficznie przedstawiony na tarczy. W zegarkach dedykowanych dzieciom ważne jest, aby cyferblat był przejrzysty - posiadał duże czytelne oznaczenia godzin. Niemniej i tutaj włoscy projektanci pozwolili sobie na ciekawe odniesienie do wyścigowych samochodów. Cyfry różnej wielkości o typowej dla marki czcionce nawiązują wprost do prędkościomierza Ferrari, a w miejscu '12' umieszczono logo - herb czarnego konia na żółtym tle.

Biorąc pod uwagę, że czasomierze dedykowane są młodszej grupie, koperty mają optymalną średnicę – 38mm.  Kolekcja dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych. Wedle preferencji można wybrać model  0840019 w granacie, zegarek  0840020 o czerwonej tarczy i czarnym pasku oraz  0840021 z czerwonym paskiem i czarną kopertą.

Cena: 399zł.