Aktualności

Baw się razem z BINGIEM!

Uwielbiany przez dzieci bohater serialu animowanego - Bing, odwiedzi Galerię Wisła już 16 listopada! To będzie wyjątkowy dzień dla wszystkich małych fanów przeuroczego Binga, którzy w tym dniu odwiedzą Galerię. Będą miały niepowtarzalną okazję spotkać Binga, przybić z nim piątkę i zapozować do wspólnego zdjęcia.

Czytaj więcej »

RODZINNE SZTUKOWANIE Z GRAFIKĄ

26 października w Galerii Wisła, w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORMA Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, odbędzie się „Rodzinne Sztukowanie z grafiką”. Młodzi uczestnicy warsztatów zapoznają się z materiałami i narzędziami graficznymi oraz wykonają miniaturę graficzną techniką suchej igły. Dziełem końcowym będzie odbitka, którą będzie można zabrać na pamiątkę. Warsztaty poprowadzi grafik, Szymon Adamczewski, z Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie, pomysłodawca i realizator Ogólnopolskiego Festiwalu Grafiki „GRAFIKALIA”.

Czytaj więcej »

SALON CCC OTWARTY!

10 października nastąpiło gorąco oczekiwane przez klientów otwarcie salonu CCC w Galerii Wisła. W związku z otwarciem sklep przygotował atrakcyjną promocję: -20% zniżki na cały asortyment. Dwukondygnacyjny salon na powierzchni 1650 mkw. oferuje obuwie, torebki i akcesoria.

Czytaj więcej »

3. edycja Biegu w swetrze w Galerii Wisła

Po raz trzeci Płocku, 17 listopada, nastąpi inwazja kolorowych swetrów. Tym razem Bieg w swetrze odbędzie się w Galerii Wisła.

Głównym celem biegu jest zachęcenie płocczan do podjęcia aktywności fizycznej, integracja oraz świetna zabawa.

Z tego powodu bieg nie ma charakteru wyścigu, nie będą prowadzone pomiary czasu. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a oceniane i nagrodzone zostaną najlepsze i najbardziej pomysłowe kreacje.

Czytaj więcej »

EkoŻycie w Galerii Wisła

19 października w godz. 12:00-18:00 dwie działaczki Sandra Panuś i Lidka Pokorska z pracowni Pitu Pitu Płock organizują w Galerii Wisła wydarzenie pod hasłem EkoŻycie.  

Celem wydarzenia jest promocja wśród płocczan trendów ekologicznych w różnych dziedzinach życia.

Czytaj więcej »

GALERIA WISŁA: ŹRÓDŁO JESIENNEGO STYLU

Coraz chłodniejsze ranki i coraz dłuższe wieczory zwiastują zbilżającą się jesień. Tegoroczna jesień na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie. W sklepach Galerii Wisła pojawiły się już nowe kolekcje. Nowe kolekcje, to nie jedyne nowości, jakie czekają na klientów Galerii. W ostatnich dniach oferta sklepów powiększyła się o nowy koncept: KAZAR STUDIO. A już niebawem do grona najemców Galerii dołączy dwupoziomowy sklep marki CCC.

Czytaj więcej »

Strefa Coworking

Galeria Wisła zaprasza do korzystania z bezpłatnej strefy coworkingu, z darmowym Internetem, 10 biurkami oraz mini strefą relaksu. Strefa coworkingu to forma przestrzeni do wspólnej pracy i spotkań. Coworking (z angielskiego „wspólna praca”) to pojęcie zyskujące na popularności. Główne atuty takiego modelu pracy to zerowe koszty, inspirujące otoczenie oraz możliwość poznania nowych partnerów biznesowych. Centra coworkingowe funkcjonują przede wszystkim w dużych miastach i cieszą się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie wśród przedstawicieli wolnych zawodów, freelancerów, studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów.

Czytaj więcej »

WIRTUALNA KARTA KLIENTA w aplikacji GOODIE

Zapraszamy na zakupy z Kartą Stałego Klienta w aplikacji GOODIE! Dzięki niej zyskasz specjalne kupony rabatowe, dostęp do wyjątkowych promocji i akcji specjalnych. Odkryj jak wiele korzyści kryje nasz program lojalnościowy!

Aby dołączyć do programu zainstaluj na smartfonie bezpłatną aplikację goodie. W dolnym menu aplikacji kliknij w zakładkę „Karty” i w minutę stwórz własną Kartę Stałego Klienta. Załóż Kartę Wisła Płock już dziś i korzystaj ze zniżek oraz kuponów rabatowych przy każdych zakupach.

Czytaj więcej »

Niedziele niehandlowe

Drodzy Klienci! Pomimo wejścia w życie nowej ustawy o ograniczeniu handlu - Galeria Wisła zaprasza do odwiedzin również w niedziele niehandlowe.

W niedziele bez handlu część ze sklepami, bankami i innymi usługami jest nieczynna, ale nadal można korzystać ze strefy rozrywkowej i gastronomicznej. 

Do dyspozycji gości jest wejście główne (róg Al. Jana Pawła II i ul. Wyszogrodzkiej) oraz winda panoramiczna łącząca wszystkie kondygnacje obiektu.

Do zobaczenia!

Czytaj więcej »

Galeria Wisła miejscem przyjaznym psom

Galeria Wisła jest miejscem przyjaznym psom – klienci galerii mogą bez przeszkód wchodzić na teren centrum wraz ze swoimi pupilami. Wiele osób traktuje psy jak członków rodziny, dlatego - jeżeli pies nie obawia się otoczenia galerii handlowej, jest pod stałą opieką właściciela i nie sprawia kłopotu - to jest mile widzianym gościem Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Strony