TYSIĄCE PREZENTÓW DO ZGARNIĘCIA - GRUDZIEŃ W GALERII WISŁA

Od początku grudnia, aż do Świąt na odwiedzających Galerię Wisła będzie czekało mnóstwo niepowtarzalnych atrakcji i wydarzeń, w których rozdamy tysiące prezentów.

Do codziennych atrakcji zaliczyć można m.in.: bezpłatne strefy zabaw z obsługą animacyjną, gigantyczny basen z piłeczkami, strefę pieczenia pierniczków, strefę plastyczną, czy stoisko z wirtualną grą. Świąteczną atmosferę w Galerii Wisła tworzyć będą żywe choinki ustawione przy wejściach do galerii, piernikowe zapachy emitowane przy wejściach oraz tradycyjne ozdoby świetlne na zewnątrz i wewnątrz galerii. Dodatkowymi elementami będą dwie kilkumetrowe figury świetlne ustawione pod Wielką Kopułą Galerii i przed wejściem głównym oraz imponująca choinka.

Przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla klientów regularnie odwiedzających Galerię. Od 1 do 17 grudnia w Punkcie Obsługi Klienta będzie można odebrać specjalny kupon do zbierania pieczątek. Pieczątki klienci będą otrzymywać za samo odwiedzanie Galerii Wisła. Trzykrotna wizyta w Galerii wystarczy do odbioru bezpłatnego biletu do kina Helios. (AKTUALIZACJA! Informujemy, że wszystkie kupony z akcji zostały już wydane. Posiadaczy kuponów zapraszamy do odwiedzania Galerii Wisła, zbierania pieczątek i odbioru biletów, a wszystkich Państwa zachęcamy do korzystania z pozostałych atrakcji!)

W trzy pierwsze weekendy grudnia na terenie Galerii będzie stał BASEN PEŁEN PREZENTÓW. Paragon za zakupy w Galerii na dowolną kwotę umożliwi bezpłatną próbę wyłowienia prezentu w postaci świątecznej maskotki. Do zdobycia będzie cała kolekcja maskotek – każdego dnia będzie można wyłowić inną zabawkę.

W grudniu nie może zabraknąć spotkań ze Świętym Mikołajem. W tym roku Święty Mikołaj w Galerii Wisła będzie rozdawał świąteczne paczki, a w nich znajdą się m.in. pluszowe breloki. Świętego Mikołaja będzie można spotkać 6, 9, 10, 16, 17 i 23 grudnia. Każda osoba będzie mogła również otrzymać pamiątkową fotografię ze spotkania.

Dodatkowe atrakcje przygotowaliśmy na wszystkie przedświąteczne weekendy. 2 i 3 grudnia Galerię odwiedzą MOTOMIKOŁAJE, 9 i 10 grudnia zaprosimy na WEEKEND TEATRALNY, natomiast 16 i 17 grudnia na WEEKEND KULINARNY. Przedświąteczne weekendy będą wypełnione pokazami, warsztatami, upominkami, konkursami i spotkaniami z Gwiazdami. Więcej szczegółów już niebawem.