V TARGI MOTORYZACYJNE

6, 7 i 8 października Galeria Wisła wspólnie z Gazetą Wyborczą zaprasza na Weekend Motoryzacyjny. W tych dniach na terenie Galerii płoccy dealerzy samochodowi zaprezentują swoje nowości i bestsellery. To już piąta edycja Weekendu Motoryzacyjnego, którą ponownie organizujemy ze sprawdzonym partnerem, Gazetą Wyborczą.

7 i 8 października, od godziny 12:00, Galeria zaprosi najmłodszych gości do specjalnej Strefy Zabaw wypełnionej atrakcjami: warsztatami plastycznymi, torami wyścigowymi, budowaniem aut z klocków, bezpłatnymi odblaskami. Nie zabraknie konkursów z nagrodami od dealerów motoryzacyjnych oraz pokazów pierwszej pomocy. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: ekipa Drift Masters GP z Adamem „Rubikiem” Zalewskim (mistrzem europejskiej  ligi Drift Masters GP), Andrzej Ossowski (mistrz Polski ¼ mili), Maciej Bielicki (kierowca freestylowy marki Harley-Davidson, aktualny rekordzista Guinessa w długości palenia gumy), motocykliści.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w akcji przygotowanej wspólnie z myjnią z Galerii Wisła. Wystarczy zrobić zakupy za kwotę min. 100zł i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta, aby odebrać bon do myjni ECO CZYŚCIOSZEK. Rozdanych zostanie aż 220 bonów uprawniających do bezpłatnego mycia zewnętrznego auta.

W sobotę i niedzielę mototargom będą towarzyszyć dodatkowe kulinarne atrakcje: przed wejściem głównym do Galerii stanie kilkanaście restauracji na kółkach – wszystko to z okazji trzeciego gastronomicznego zlotu z serii „Food Truck Stars Tour z radiem Eska!” w Galerii Wisła. Z gastronomicznej oferty będzie można skorzystać w sobotę w godzinach 10:00-21:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00-20:00.