WEEKEND KULINARNY w Galerii Wisła

16 i 17 grudnia Galeria Wisła zaprosi na WEEKEND KULINARNY wypełniony pokazami, wspólnym gotowaniem i  degustacjami. W tych dniach odbędzie się również akcja, w której klienci będą premiowani za zakupy dokonane na terenie Galerii. Wystarczy zrobić zakupy za min. 50zł, aby odebrać jeden z 900 świątecznych gadżetów (do wyboru będą rękawice kuchenne, świąteczne kubki i dziecięce fartuchy).

Dodatkowo w sobotę, podczas Weekendu Kulinarnego, Galeria zaprosi na spotkanie z Damianem Kordasem, gwiazdą MASTERCHEFA. Podczas wydarzenia nie zabraknie wywiadów oraz okazji do robienia wspólnych zdjęć i zdobycia autografów. Spotkanie z gwiazdą będzie możliwe w godzinach 12:00 – 18:00.

Damian Kordas to zwycięzca czwartego sezonu programu Master Chef. Studiuje weterynarię we Wrocławiu. Gotowania uczył się od babci. Trzy razy próbował sił w programie Master Chef, aby wreszcie wygrać. Zaczął gotować w 2005 roku, kiedy jego tata wyjechał na misję do Afganistanu, a on chciał pomóc mamie, która i pracowała i studiowała. Kiedy czegoś nie wiedział, to zawsze dzwonił po poradę kulinarną do babci. Od wielu lat choruje na cukrzycę, ale absolutnie nie przeszkadza mu to w jego kulinarnej pasji. Jego celem jest ukończenie Le Cordon Bleu w Paryżu i odbycie stażu u Gordona Ramseya, bo potem będzie już mógł otworzyć swoją restaurację.

 16 i 17 grudnia na odwiedzających Galerię Wisła czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji. Do grudniowych atrakcji zaliczyć można m.in. bezpłatne strefy zabaw z obsługą animacyjną, strefę pieczenia pierniczków, strefę plastyczną, czy stoisko z wirtualną grą. Święty Mikołaj będzie rozdawał świąteczne paczki, a w nich znajdą się m.in. pluszowe breloki. Paragon za zakupy w Galerii na dowolną kwotę umożliwi bezpłatną próbę wyłowienia świątecznego prezentu z BASENU PEŁNEGO PREZENTÓW. Dodatkowo klienci którzy odbiorą w Punkcie Obsługi Klienta specjalny kupon i zbiorą 3 pieczątki za odwiedzanie Galerii Wisła, mogą odebrać bezpłatny bilet do kina Helios. (AKTUALIZACJA! Informujemy, że wszystkie kupony z akcji zostały już wydane. Posiadaczy kuponów zapraszamy do odwiedzania Galerii Wisła, zbierania pieczątek i odbioru biletów, a wszystkich Państwa zachęcamy do korzystania z pozostałych atrakcji!)

Warto również wspomnieć o zbliżającym się Bożonarodzeniowym Jarmarku Produktów Regionalnych, na który zaprosimy w dniach 20-23 grudnia. Okres przedświąteczny to dodatkowy bodziec do zakupów i okazja do zaskoczenia gości niecodziennymi specjałami. Stanowiska jarmarczne będzie można znaleźć na parterze Galerii, w okolicy Wieży Zegarowej.