WEEKEND TEATRALNY w Galerii Wisła

9 i 10 grudnia w Galerii Wisła odbędzie się WEEKEND TEATRALNY, w trakcie którego będzie można wziąć udział w animacjach i warsztatach teatralnych dla dzieci prowadzonych przez profesjonalnych aktorów. W sobotę o godz. 11:00 rozpocznie się spektakl pt. „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”, natomiast o godz. 18:30 Galeria zaprosi na teatrzyk dla dzieci zatytułowany „Fabryka Zabawek”. W niedzielę Galeria zaprosi na świąteczne przedstawienia w wykonaniu płockich przedszkolaków. Występy rozpoczną się o godzinie 11:00 i potrwają do 16:30. O godzinie 17:00 przewidziana jest akcja charytatywna „DLA JULII”, podczas której odbędzie się loteria fantowa i licytacje.

Dodatkowo w sobotę, podczas Weekendu Teatralnego, Galeria zaprosi na spotkanie z Adamem Zdrójkowskim, aktorem znanym z serialu RODZINKA.PL. Podczas wydarzenia nie zabraknie wywiadów oraz okazji do robienia wspólnych zdjęć i zdobycia autografów. Spotkanie z gwiazdą będzie możliwe w godzinach 13:30 – 17:30. Adam Zdrójkowski to aktor młodzieżowy znany przede wszystkim z roli Kuby Boskiego w serialu RODZINKA.PL. Adam zagrał w kilku filmach i serialach, a jego głos można usłyszeć w polskich wersjach międzynarodowych animowanych hitów. Aktor pojawia się również w programach rozrywkowych – był m.in. uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”, w którym zajął czwarte miejsce.

9 i 10 grudnia na odwiedzających Galerię Wisła czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji. Do grudniowych atrakcji zaliczyć można m.in. bezpłatne strefy zabaw z obsługą animacyjną, strefę pieczenia pierniczków, strefę plastyczną, czy stoisko z wirtualną grą. Święty Mikołaj będzie rozdawał świąteczne paczki, a w nich znajdą się m.in. pluszowe breloki. Paragon za zakupy w Galerii na dowolną kwotę umożliwi bezpłatną próbę wyłowienia świątecznego prezentu z BASENU PEŁNEGO PREZENTÓW. Dodatkowo klienci którzy odbiorą w Punkcie Obsługi Klienta specjalny kupon i zbiorą 3 pieczątki za odwiedzanie Galerii Wisła, mogą odebrać bezpłatny bilet do kina Helios. Świąteczną atmosferę w Galerii Wisła tworzyć będą żywe choinki ustawione przy wejściach do galerii, piernikowe zapachy emitowane przy wejściach oraz tradycyjne ozdoby świetlne na zewnątrz i wewnątrz galerii. Dodatkowymi elementami są dwie kilkumetrowe figury świetlne ustawione pod Wielką Kopułą Galerii i przed wejściem głównym oraz imponująca choinka.