Weekend Zdrowia i Urody

28 i 29 kwietnia Galeria Wisła zaprosi na WEEKEND ZDROWIA I URODY, akcję skierowaną do wszystkich, dla których ważne jest zdrowie, dobre samopoczucie i idący za tym atrakcyjny wygląd. Współorganizatorem wydarzenia jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku. Na wszystkie atrakcje organizatorzy zapraszają w godzinach 13:00-18:00.

Na specjalnie stworzonej STREFIE URODY zostanie udostępnione stanowisko diagnostyki i pielęgnacji skóry, twarzy i dłoni oraz kącik wizażysty z bezpłatnymi makijażami. W STREFIE ZDROWIA będzie można przeprowadzić podstawowe badania (m.in. poziom cukru we krwi i wysokość ciśnienia), pomiary BMI, składu i masy ciała oraz wziąć udział w nauce pierwszej pomocy. Na odwiedzających STREFĘ DLA DZIECI czekać będzie Kącik Kreatywnego Malucha, zabawy piaskiem kinetycznym, gry i zabawy dla dzieci. W STREFIE CITY SPA odbywać się będą konsultacje kosmetologiczne, badania trychologiczne, pokazy liposukcji bez skalpela oraz HIFU. Na stanowisku DKMS Polska odwiedzający otrzymają wszelkie informacje na temat świadomego dawstwa narządów, a chętni zarejestrują się do baz potencjalnych dawców.

Dodatkowymi atrakcjami będą różnego typu pokazy i stanowiska konsultacyjne m.in.: stanowisko „Dobrych Rad Dla Rodziców”, występy taneczne prowadzone przez Adriannę Rutkowską, nauka zumby, czy pokazy akcji reanimacyjnej. Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie KLUCZ DO ZDROWIA I URODY, w którym do zdobycia będzie kilkaset nagród. Nagrodą główną będzie voucher dla dwóch osób od CitySPA.

ZOBACZ GALERIĘ FOTOGRAFII