WIRTUALNA KARTA KLIENTA w aplikacji GOODIE

W sierpniu Galeria Wisła dołączyła do mobilnej aplikacji GOODIE. GOODIE to coraz bardziej rozpoznawalna oraz nowatorska aplikacja, która powstała jako wewnętrzny start-up Banku Millennium. Obecnie w aplikacji GOODIE można skorzystać z WIRTUALNYCH KART największych galerii w Polsce. Aplikacja jest intuicyjna, nowoczesna i dostępna dla wszystkich. Korzystanie z niej jest wyjątkowo proste, wygodne i bezpłatne, co sprawia, że aplikacja została pobrana już ponad 450 000 razy. WIRTUALNA KARTA KLIENTA w aplikacji GOODIE zapewnia dostęp do rabatów oraz specjalnych udogodnień na terenie Galerii Wisła, a także przekaże informacje o eventach. WIRTUALNĄ KARTĘ w aplikacji zakupowej GOODIE można założyć w 60 sekund. Zawsze ma się ją przy sobie, gdyż dostępna jest w aplikacji zainstalowanej w smartfonie. Takie rozwiązanie techniczne oraz innowacyjność usługi sprawiają, że uczestnik nigdy nie zgubi swojej karty ani nie zajmie mu ona miejsca w portfelu. 

Do 29 sierpnia na terenie Galerii Wisła można spotkać hostessy, które pomogą dołączyć do programu oraz odpowiedzą na wszelkie pytania z nim związane.

UWAGA! PROSIMY NIE MYLIĆ WIRTUALNEJ KARTY KLIENTA W APLIKACJI GOODIE z KARTĄ GRZECHU WARTĄ Galerii Wisła. Program lojalnościowy „Karta Grzechu Warta” jest prowadzony niezależnie i nie łączy się z funkcjami WIRTUALNEJ KARTY KLIENTA w aplikacji GOODIE. Również dostępna w programie lojalnościowym nagroda w postaci KARTY PODARUNKOWEJ GALERII WISŁA jest odrębnym produktem, którego nie należy mylić z WIRTUALNĄ KARTĄ KLIENTA w aplikacji GOODIE.