ZAPRASZAMY DO DĘBOWEJ

1 grudnia na drugim piętrze Galerii Wisła otworzyła się DĘBOWA - restauracja i kręgielnia.Serdecznie zapraszamy!

Restauracja
W menu restauracji znalazły się między innymi dania z grilla, pizza z pieca oraz makarony, na bazie sezonowych produktów. Nie zabrakło dań dla wegetarian oraz najmłodszych gości. W ofercie są również śniadania, oferta lunchowa oraz w niedalekiej przyszłości zdrowa dieta pudełkowa, a wszystko to w przystępnych cenach.

Kręgielnia
W kręgielni DĘBOWA znajduje się 10 torów do kręgli, 8 profesjonalnych stołów bilardowych. W kręgielni można zorganizować imprezy okolicznościowe dla dorosłych lub dzieci, niezapomniane firmowe imprezy integracyjne, czy też wieczory panieńskie lub kawalerskie. Do dyspozycji klientów została oddana nowa sala VIP oraz sala konferencyjna.

„Restauracja oraz kręgielnia przeszły gruntowny remont. Nowe wnętrza cechuje przytulny klimat, a w wystroju dominuje nawiązujące do nazwy drewno połączone z elementami metalowymi i designerskimi dodatkami.” – informują Bogdan Sumiński (Hotel Dębowa Góra Active & SPA) oraz Paweł Jabłoński (firma RECON), właściciele nowej restauracji i kręgielni.