Archiwum

KIDSWORLD: POP-UP STORE

Ruszył pierwszy pop-up store w Galerii Wisła. W lokalu na pierwszym piętrze, obok sklepu BIG STAR, do 15 października można zrobić zakupy w sklepie KIDSWORLD. Sklep dziecięcy oferuje stylowe stylizacje dla dziewczynek i chłopców. W sprzedaży posiada ubrania wysokiej jakości od polskich producentów. Marki oferowane przez sklep to m.in.: All for kids, kid's by voga, MałaMi, M&M, Chillout, by Mimi.

Czytaj więcej »

PAESE - NOWA MARKA W GALERII WISŁA

Od października klientki Galerii Wisła mogą korzystać z oferty PAESE dostępnej na stoisku marki. Stanowisko znajduje się na parterze Galerii, w pobliżu salonu UNISONO. PAESE doskonale uzupełni wachlarz propozycji oferowanych przez już obecne w Galerii marki urodowe, takie jak Douglas, Inglot, Rossmann, NeoNail, Przystanek Uroda, Mydlarnia u Franciszka.

 

 

Czytaj więcej »

JESIENNY ZLOT FOODTRUCKÓW

7 i 8 października w Galerii Wisła odbędzie się kolejny gastronomiczny zlot z serii „Food Truck Stars Tour z radiem Eska!”. Restauracje na kółkach staną w okolicy wejścia głównego do Galerii. Z gastronomicznej oferty będzie można skorzystać w sobotę w godzinach 10:00-21:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00-20:00. Niedzielną imprezę poprowadzi Paweł Pawelec, prezenter Radia Eska. To już trzeci raz, kiedy Food Trucki nakarmią wszystkich wygłodniałych i wymagających fanów street foodu w Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

JESIENNY JARMARK SZTUKI

W dniach 13-15 października w Galerii Wisła odbędzie się trzeci w tym roku Jarmark Sztuki i Rękodzieła. Na placu pod Wieżą Zegarową będzie można podziwiać sztukę nieobecną w innych sklepach i galeriach.

Stanowiska wystawców z całej Polski będą się znajdować na centralnym placu galerii, bezpośrednio pod wielką, szklaną kopułą. Artyści zaprezentują swoje wyroby i prace. Na targach będzie można podziwiać i nabyć m.in.: obrazy na płótnie i drewnie, rzeźby, ręcznie tworzone kapy i poduchy, wyroby z filcu, ceramikę, lampy, czy biżuterię artystyczną.

 

Czytaj więcej »

V TARGI MOTORYZACYJNE

6, 7 i 8 października Galeria Wisła wspólnie z Gazetą Wyborczą zaprasza na Weekend Motoryzacyjny. W tych dniach na terenie Galerii płoccy dealerzy samochodowi zaprezentują swoje nowości i bestsellery. To już piąta edycja Weekendu Motoryzacyjnego, którą ponownie organizujemy ze sprawdzonym partnerem, Gazetą Wyborczą.

Czytaj więcej »

PŁOCKI BUDŻET OBYWATELSKI - GŁOSOWANIE

1 października w Galerii Wisła, w godzinach 9:00-18:00, na specjalnym stanowisku Urzędu Miasta mieszkańcy Płocka będą mogli zagłosować na projekty zgłoszone w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego.Najbliższa niedziela będzie ostatnim dniem, w którym mieszkańcy Płocka będą mogli zdecydować o wyborze projektów.

Czytaj więcej »

Święto Latawca w Galerii Wisła

29 i 30 września w Galerii Wisła odbędą się warsztaty z tworzenia latawców. Warsztaty organizowane są we współpracy z Aeroklubem Ziemi Mazowieckiej.

W ramach warsztatu uczestnicy otrzymają zestaw części do budowy latawca, a także materiały do przyozdobienia maszyn. Dzieci będą miały okazję poznać historię projektowania różnych modeli. Latawce powstaną pod okiem doświadczonych instruktorów.

Czytaj więcej »

Otwarcie Eco Pralni!

Od 23 września zapraszamy do korzystania z usług eco pralni, w systemie Lagoon. Pralnia znajduje się na parterze, w sąsiedztwie sklepu C&A.

Do 1 października klienci mogą korzystać z 15% rabatu.

Czytaj więcej »

Finał konkursu fotograficznego "Wisła - Rzeka Inspiracji"

W niedzielę 17 września o godzinie 12:00 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Wisła - Rzeka Inspiracji". Konkurs towarzyszył wystawie fotografii Grzegorza Piaskowskiego zatytułowanej "WISŁA-Płock", którą można było oglądać w Galerii Wisła. Zdjęcia przedstawiały królową polskich rzek.

Czytaj więcej »

ZOSTAŃ KRÓLOWĄ ZAKUPÓW

W dniach 18-24 września Galeria Wisła zaprosi swoich klientów do zabawy, której celem będzie wyłonienie KRÓLOWEJ lub KRÓLA ZAKUPÓW. Aby wziąć udział w akcji  wystarczy zrobić zakupy za min. 50zł w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do stanowiska konkursowego znajdującego się na pierwszym piętrze Galerii, pod Wielką Kopułą. Co półgodziny Uczestnik, który uzyska najlepszy czas, otrzyma nagrodę w postaci karty zakupowej o wartości 100zł. Na uczestników zabawy czekać również będzie ponad 2800 unikalnych zawieszek zapachowych w kształcie korony. Finał konkursu odbędzie się 24 września. W tym dniu wyłonimy Uczestnika, który osiągnie najlepszy czas spośród wszystkich zgłoszonych. Zwycięzca otrzyma bon o wartości 5000zł do realizacji w sklepach Galerii Wisła.

 

 

Czytaj więcej »

Strony