Archiwum

Źródło Wielkanocnej Zabawy

Galeria Wisła serdecznie zaprasza najmłodszych klientów do wzięcia udziału w akcji „ŹRÓDŁO WIELKANOCNEJ ZABAWY!”, która odbędzie się na terenie Galerii Wisła w przedświąteczną sobotę, 13 kwietnia. Akcja będzie trwała w godzinach 12:00-18:00. „ŹRÓDŁO WIELKANOCNEJ ZABAWY” to edukacyjno-artystyczny projekt skierowany głównie do rodzin z dziećmi, organizowany przez Galerię Wisła we współpracy z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki. Na wszystkich odwiedzających Galerię będą czekały m.in.: warsztaty robienia palm wielkanocnych, dekorowania pisanek i ciasteczek z motywem wielkanocnym, tworzenie stroików i kolorowych zajączków. Dodatkowo odbędzie się rozstrzygniecie Miejskiego Konkursu Plastycznego dla przedszkoli pod hasłem „Pani Wiosna”.

Czytaj więcej »

Rozkwitamy na wiosnę - nowe kolekcje

Coraz dłuższe i cieplejsze dni zwiastują zbilżającą się wiosnę. Tegoroczna wiosna na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie. W sklepach Galerii Wisła pojawiły się już nowe kolekcje. To idealny moment na odświeżenie garderoby, aby móc ROZKWITNĄĆ NA WIOSNĘ.

 

Czytaj więcej »

Zdrowy Tryb Życia - wystawa prac plastycznych

W dniach 1-14 kwietnia, w przestrzeni pod Wielką Kopułą Galerii Wisła, trwa mini-wystawa prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Płocku, promująca zdrowy tryb życia.

Zachęcamy do oglądania.

Czytaj więcej »

VENEZIA: nowy salon

Zapraszamy do nowej lokalizacji salonu Venezia, który dla Państwa komfortu został powiększony, a dzięki temu dostępny jest większy wybór asortymentu naszej marki.

Salon znajduje się teraz obok Rossmann i naprzeciwko ruchomych schodów.

Odwiedź nas już dziś!

Czytaj więcej »

Wystawa Malarstwa

Galeria Wisła po raz kolejny zaprasza na wystawę sztuki - tym razem na ekspozycję obrazów autorstwa płocczanki - Elżbiety Pryczyńskiej.

Ekspozycja rozpocznie się 19 marca i potrwa do 31 marca.

Wystawa będzie się znajdować w przestrzeni pod Wielką Kopułą Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Nowy salon BIG STAR

13 marca odbyło się otwarcie nowego, powiększonego salonu BIG STAR JEANS!

Z tej okazji możecie skorzystać z wyjątkowego rabatu -20% na wszystko!

Salon przeniósł się z 1. piętra - teraz znajdziecie go na parterze naprzeciwko salonu PAWO i MONNARI.

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej »

Akcja TWÓJ ePIT

Śladem lat ubiegłych Galeria Wisła we współpracy z Urzędem Skarbowym w Płocku organizuje akcję bezpłatnego rozliczania PITów. Każdy kto 16 marca odwiedzi Galerię Wisła, w godzinach 12:00-20:00, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji przy rozliczeniach oraz bezpłatnie wypełnić deklarację PIT za 2018 rok. Pracownicy Urzędu Skarbowego udzielą pełnej, profesjonalnej informacji, pomogą przygotować oraz wysłać rozliczenie podatkowe w formie elektronicznej.

Przypominamy o konieczności przyniesienia dowodu osobistego oraz wszystkich informacji uzyskanych od płatników (pracodawców) za rok 2018. Informujemy również, że w galerii nie będą przyjmowane zeznania w formie papierowej. Do wysłania zeznania przez Internet niezbędne będzie też przyniesienie ze sobą rozliczenia PIT za 2017 rok lub dokładnej kwoty przychodu uzyskanego w 2017 roku.  Podkreślamy, że udział w akcji jest bezpłatny.

Czytaj więcej »

Rodzinne Sztukowanie - Powiew Wiosny

15 i 16 marca Galeria Wisła zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Artystyczny Weekend", tym razem pod hasłem „RODZINNE SZTUKOWANIE – POWIEW WIOSNY". Artystyczne Weekendy to cykl spotkań warsztatowych odbywających się w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORMA. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego na wszystkie zajęcia warsztatowe obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 532 744 160 (w godz. 9:00-15:00 – od poniedziałku do piątku).

 

Czytaj więcej »

Zimowa zakładka do książki - wystawa pokonkursowa

W Galerii Wisła prezentujemy pokonkursową wystawę prac plastycznych z konkursu pn. „ZIMOWA zakładka do książki”.

Konkurs Plastyczny został zorganizowany przez Polską Fundację Sportu i Kultury, Oddział w Płocku i był działaniem w ramach Projektu „Festiwal Zorzy Polarnej”. Partnerem tego wydarzenia było I Prywatne Liceum Plastyczne w Płocku. Celami Konkursu było rozwijanie wyobraźni twórczej przez poszukiwanie elementów kojarzących się z zimą w świecie zwierząt, roślin, środowisku i tradycji, a także promocja czytelnictwa, rozwijanie zainteresowania książką oraz kształtowanie poczucia estetyki.

Czytaj więcej »

EKSKLUZYWNE MARKI - WKRÓTCE OTWARCIE

Na początku kwietnia do grona najemców Galerii Wisła dołączy salon ME LIKE YOU PINK. Butik zajmie lokal o powierzchni blisko 75 mkw, który znajduje się na parterze Galerii, w sąsiedztwie salonów TIME TREND i TWOJE OCZY. Dzięki ME LIKE YOU PINK klientki Galerii Wisła będą miały dostęp do ekskluzywnych marek, takich jak GUESS, NISSA, COCCINELLE, LOVE MOSCHINO, czy KARL LAGERFELD. Asortyment dostępny w butiku doskonale uzupełni ofertę salonu ME LIKE YOU, który z wielkim powodzeniem działa w Galerii Wisła od ponad dwóch i pół roku. 
 

 

Czytaj więcej »

Strony