Archiwum

RAZEM DLA JULII w Galerii Wisła

Już w najbliższą niedzielę w Galerii Wisła odbędzie się akcja charytatywna pn. „Razem dla Julii”. Będziemy zbierać na leczenie, rehabilitację i sprzęt medyczny dla 15-letniej Julii Pietrzak z Płocka. Julka cierpi na mózgowe porażenie dziecięce oraz rybią łuskę pęcherzową. Od godziny 11:00 kwestować będą wolontariusze z płockiego wolontariatu oraz znane osoby z Płocka. A o godzinie 17:00 rozpocznie się licytacja zebranych fantów. Będą to m.in. koszulki, piłki, stroje sportowe, obrazy.

Czytaj więcej »

WEEKEND TEATRALNY w Galerii Wisła

9 i 10 grudnia w Galerii Wisła odbędzie się WEEKEND TEATRALNY, w trakcie którego będzie można wziąć udział w animacjach i warsztatach teatralnych dla dzieci prowadzonych przez profesjonalnych aktorów. W sobotę o godz. 11:00 rozpocznie się spektakl pt. „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”, natomiast o godz. 18:30 Galeria zaprosi na teatrzyk dla dzieci zatytułowany „Fabryka Zabawek”. W niedzielę Galeria zaprosi na świąteczne przedstawienia w wykonaniu płockich przedszkolaków. Występy rozpoczną się o godzinie 11:00 i potrwają do 16:30. O godzinie 17:00 przewidziana jest akcja charytatywna „DLA JULII”, podczas której odbędzie się loteria fantowa i licytacje. Dodatkowo w sobotę Galeria zaprosi na spotkanie z Adamem Zdrójkowskim, aktorem znanym z serialu RODZINKA.PL.

 

Czytaj więcej »

MOTOMIKOŁAJE 2017 w Galerii Wisła

2 i 3 grudnia MOTOMIKOŁAJE z motocyklami i Śnieżynkami pojawią się w Galerii Wisła, by w ten sposób promować ogólnopolską akcję charytatywną w Płocku. Galeria Wisła, jako partner wielu płockich akcji społecznych i charytatywnych, jest do tego miejscem idealnym. Na odwiedzających Galerię czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji: konkursy, warsztaty, upominki, degustacje i wiele więcej!

Czytaj więcej »

OTWARCIE restauracji i kręgielni DĘBOWA

1 grudnia na drugim piętrze Galerii Wisła otwarta zostanie nowa restauracja - DĘBOWA, która razem z kręgielnią zajmie powierzchnię ponad 1400 m kw. Tego dnia na odwiedzających czekać będzie m.in. kącik dziecięcy, malowanie buziek i świąteczne warsztaty plastyczne, a  czas klientom umilać będzie muzyka na żywo. Każdy klient otrzyma również bon do wykorzystania podczas swojej kolejnej wizyty w tym miejscu.

Czytaj więcej »

PŁOCKA SZTAFETA OLIMPIJSKA

30 listopada Galeria Wisła zamieni się w sportowe centrum Płocka. Tego dnia Płocki Klub Olimpijski i Płockie Towarzystwo Wioślarskie zapraszają na Płocką Sztafetę Olimpijską. W godzinach 13:00 – 17:00 odbędą się zawody na ergometrach wioślarskich w kilku kategoriach: młodzież szkolna, zawodnicy wyczynowi, osoby niepełnosprawne oraz mastersi. Podczas czwartkowej imprezy odbędzie się wystawa pn. „Od ZULUSÓW do Igrzysk Olimpijskich”, prezentująca archiwalne zdjęcia przedstawiające historię wioślarstwa w Płocku. Zaprosimy również do udziału w akcji charytatywnej „Wiosłuję dla Kasi”.

 

 

Czytaj więcej »

METAMORFOZA KOBIET

Już za kilka dni, w dniach od 23 do 26 listopada w Płocku odbędzie się finałowa "Metamorfoza kobiet”. "Metamorfoza Kobiet” to projekt do którego zaprosiliśmy 21 kobiet niewidomych i słabowidzących, ze znacznym bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Kobiet które czują potrzebę zmian w swoim życiu i chcą intensywnie popracować nad sobą. Kobiet, które chcą cieszyć się byciem kobietą, które chcą zwiększyć poczcie własnej wartości i poczuć się kobieco.Są to kobiety w wieku od 23 do 61 lat. Pochodzą z rożnych zakątków Polski. Zmagają się na co dzień z różnymi problemami i oczekują wsparcia od nas wszystkich, zwłaszcza od kobiet widzących.

Czytaj więcej »

KONCERT MONIKI LEWCZUK W GALERII WISŁA

Galeria Wisła po raz kolejny przygotowała muzyczną niespodziankę dla swoich klientów. 1 grudnia, o godzinie 18:00 rozpocznie się koncert jednej z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia: Moniki Lewczuk. Koncert będzie zwieńczeniem obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, akcji zorganizowanej po raz kolejny w Galerii Wisła, we współpracy z Urzędem Miasta Płocka.

Czytaj więcej »

BLACK FRIDAY 2017 w Galerii Wisła

Galeria Wisła zaprasza do skorzystania z promocji podczas tegorocznej akcji pn. CZARNY PIĄTEK, która odbędzie się w ostatni piątek listopada. Salony galerii zaproponują kilkadziesiąt specjalnych zniżek sięgających nawet -75%. Tegoroczny Black Friday, czyli inaczej Czarny Piątek, przypada na 24 listopada. To właśnie wtedy odbywa się wielka wyprzedaż wszelkiego rodzaju towarów. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe obniżki dostępne w sklepach w ciągu roku.

 

Czytaj więcej »

EKOROWER - rozdanie nagród i wystawa prac

Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku i Galeria Wisła zapraszają na rozdanie nagród w konkursie EKOROWER oraz na wystawę zwycięskich projektów. Konkurs „EKOROWER” polegał na stworzeniu, w maksymalnie 5 osobowych grupach, modelu roweru dziecięcego z surowców wtórnych oraz tworzyw naturalnych. W konkursie wzięło udział ponad 300 dzieci z 20 szkół, zgłaszając blisko 100 prac. Rozdanie nagród odbędzie się 18 listopada, o godz. 12:00 na pierwszym piętrze Galerii Wisła. Rozdaniu nagród będą towarzyszyły warsztaty recyklingowe, podczas których dzieci będą mogły m.in. malować ekotorby oraz tworzyć recyklingowe zakładki do książek. Wystawę pokonkursową złożoną ze zwycięskich prac będzie można oglądać  do 25 listopada.

 

Czytaj więcej »

ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

1 grudnia (piątek) Galeria Wisła po raz kolejny będzie miejscem obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Akcję, jak co roku, organizuje Urząd Miasta Płocka. Obchody potrwają od godz. 15:00 do 19:00. W programie imprezy znalazły się m.in.: występy osób niepełnosprawnych, porady specjalistyczne, bezpłatna wata cukrowa, warsztaty manualne, malowanie buziek, kącik zabaw dla dzieci, zabawy integracyjne i konkursy z nagrodami. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie koncert gwiazdy, który rozpocznie się o godzinie 18:00.

Czytaj więcej »

Strony