Archiwum

Galeria WISŁA życzy WESOŁYCH ŚWIĄT

Radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy Galeria Wisła!

Czytaj więcej »

Wielkanocne godziny otwarcia

Sprawdź, jak Galeria Wisła będzie czynna w okresie świątecznym.

Czytaj więcej »

WEEKEND ZDROWIA I URODY

22 i 23 kwietnia Galeria Wisła zaprosi na WEEKEND ZDROWIA I URODY, akcję skierowaną do wszystkich, dla których ważne jest zdrowie, dobre samopoczucie i idący za tym atrakcyjny wygląd. Współorganizatorem wydarzenia jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku. Na wszystkie atrakcje zapraszamy w godzinach 13:00-18:00. W niedzielę gościem specjalnym wydarzenia będzie Ewa Wachowicz, gospodyni i autorka programów telewizyjnych. Warto również wspomnieć o konkursie - wystarczy zrobić zakupy w Galerii Wisła za min. 50zł i wybrać odpowiedni klucz, aby móc wygrać weekendowy pobyt z zabiegami SPA dla dwóch osób w hotelu Dębowa Góra.

Czytaj więcej »

Tradycje wielkanocne - wystawa

31 marca 2017 roku o godzinie 12.00 w Galerii Wisła odbędzie się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu pn. TRADYCJE WIELKANOCNE, zorganizowanego przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.Nagrody będzie wręczał Prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski. Wystawę pokonkursową będzie można oglądać w Galerii Wisła do 23 kwietnia.

Czytaj więcej »

DNI DAWCY SZPIKU

1 i 2 kwietnia, w godzinach 10:00-18:00, na terenie Galerii Wisła zostanie przeprowadzona akcja Fundacji DKMS Polska pn. DNI DAWCY SZPIKU. Podczas naszej akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat będą mogły bezpłatnie zarejestrować się w naszej bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka. Na podstawie pobranej próbki zostaną określone cechy zgodności antygenowej, a jeśli okaże się, że kod genetyczny dawcy zgadza się z kodem genetycznym chorego, wtedy dochodzi do przeszczepu.

 

Czytaj więcej »

WIOSENNY WEEKEND

W pierwszy kwietniowy weekend na dzieci czekać będzie mnóstwo wesołych atrakcji, m.in.: balonowa łąka, mega klocki, mega puzzle, bujaki, tunele, malowanie łąki XXL, warsztaty „wiosennego origami”, zmywalne tatuaże i malowanie buziek. Zapraszamy pod Wielką Kopułę!

Czytaj więcej »

ZABAWY Z WISŁĄ

W dniach 8-9 kwietnia w Galerii Wisła odbędzie się impreza pn. „Zabawy z Wisłą”. Na najmłodszych mieszkańców Płocka czekać będzie mnóstwo atrakcji, w tym liczne konkursy, zabawy, gry, występy i warsztaty. „Zabawy z Wisłą” to edukacyjno-artystyczny projekt skierowany głównie do rodzin z dziećmi, organizowany przez Galerię Wisła we współpracy z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki. Wydarzenie ma na celu poszerzenie wiedzy na temat największej polskiej rzeki - Wisły.

Czytaj więcej »

Rozliczymy Twój PIT za 1%

W związku z dużym zainteresowaniem akcją rozliczania PITów informujemy, że w Galerii Wisła pomoc przy rozliczeniach PIT będzie dostępna w dodatkowe dni, podczas akcji "Rozliczymy Twój PIT za 1%": 19 marca, 9 i 23 kwietnia, w godzinach 12:00-17:00. Głównym organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Społeczne "Razem dla Płocka" we współpracy ze Stowarzyszeniem "627 km". Przypominamy o konieczności przyniesienia dowodu osobistego oraz informacji o dochodach za 2015 i 2016r. Podkreślamy, że udział w akcji jest bezpłatny.

 

Czytaj więcej »

ZNANI YOUTUBERZY w Galerii Wisła: Cała Polska goni rekiny!

W piątek, 24 marca, Galeria Wisła wypełni się gwiazdami znanymi z YouTube-a. Ekipa kanału „Ponki” w składzie Grzegorz Barański (Dakann), Vin Milton, Artur Filipowicz pod pseudonimem Topowa Dycha oraz Paweł Smektalski znany jako TheUnboxall, będą interaktywnie edukować o HCV. Na specjalnym  stanowisku będą przeprowadzane konkursy z nagrodami, animacje, gry i zabawy dla całej rodziny. Akcja odbywać się będzie w godzinach 16:00 – 20:00.

Czytaj więcej »

WIELKANOCNY JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH

W dniach 12-14 kwietnia w Galerii Wisła odbędzie się Wielkanocny Jarmark Produktów Regionalnych, na który zapraszamy wszystkich smakoszy. Dodatkowym bodźcem do zakupów jest zbliżająca się Wielkanoc i okazja do zaskoczenia gości niecodziennymi specjałami. Produkty oferowane na jarmarkach bazują na tradycyjnych recepturach, są „swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz sposobem ich przyrządzania.

Czytaj więcej »

Strony