Archiwum

JEST PYSZNIE!

Zapraszamy do udziału w akcji JEST PYSZNIE!, w której rozdamy setki bonów do kawiarni i restauracji. Wystarczy 13 października zrobić zakupy w Galerii Wisła i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta. Zakupy o wartości minimum 50 zł będą premiowane bonem o wartości 10 zł. Za zakupy o wartości minimum 100 zł można będzie otrzymać bon o wartości 15 zł.  Dodatkowo, wybrane restauracje i punkty gastronomiczne zaoferują atrakcyjne zniżki na pozycje ze swojego menu. PYSZNIE będzie już dzień wcześniej, 12 października, podczas niecodziennego wydarzenia zorganizowanego w wiślanej restauracji PIZZA HUT EXPRESS. Tego dnia, o godzinie 14:00, rozpocznie się akcja, w której 500 pierwszych gości otrzyma pizze za darmo. 

Czytaj więcej »

BUDŻET OBYWATELSKI PŁOCKA 2018 - GŁOSOWANIE

6 października w Galerii Wisła, w godzinach 9:00-18:00, na specjalnym stanowisku Urzędu Miasta mieszkańcy Płocka będą mogli zagłosować na projekty zgłoszone w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Przewidywana kwota środków przeznaczonych na obecną edycję BOP wynosi 5 mln zł. W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Płocka, zameldowany na pobyt stały lub czasowy na terenie miasta, który najpóźniej do ostatniego dnia głosowania ukończył 16 lat. 

Czytaj więcej »

BAŚNIOWE ZAPAŁKI - AKCJA CHARYTATYWNA

13 października (sobota) w Galerii Wisła odbędzie się akcja charytatywna fundacji „Dziewczynka z zapałkami”. Wolontariusze zaproszą do wzięcia udziału we wspólnych zabawach i konkursach oraz do wsparcia fundacji. Fundacja „Dziewczynka z Zapałkami”, jako instytucja pozarządowa, od dwudziestu lat prowadzi działalność na rzecz poprawy warunków życiowych dzieci z rodzin ubogich i zagrożonych patologią. Fundusze na realizację celów statutowych pozyskuje ze sprzedaży Baśniowych Zapałek, dotacji i darowizn. Cały dochód z prowadzonej działalności gospodarczej przeznaczany jest na realizację celów statutowych.

Czytaj więcej »

ŚWIĘTO LATAWCA

30 września w Galerii Wisła odbędą się warsztaty z tworzenia latawców. Dzieci będą mogły konstruować swoje latawce pod okiem doświadczonych instruktorów. Warsztaty organizowane są we współpracy z Aeroklubem Ziemi Mazowieckiej. W ramach warsztatów uczestnicy otrzymają zestaw części do budowy latawca, a także materiały do przyozdobienia maszyn. Dzieci będą miały okazję poznać historię projektowania różnych modeli. 7 października stworzone latawce będzie można zaprezentować w powietrzu, podczas Konkursu Latawców, na lotnisku AZM. Na wszystkich będzie również czekać darmowa wata cukrowa, animacje i konkursy.

Czytaj więcej »

ARTYSTYCZNY WEEKEND

Zapraszamy na Artystyczny Weekend z pracownią działań twórczych KOLOR I FORMA. 29 września zostanie otwarta wystawa prac graficznych dzieci i młodzieży pt. "Nasze rysowanie, nasze malowanie...", będąca podsumowaniem działalności Pracowni Plastycznej PIWNICA. Natomiast 30 września zaprosimy na warsztaty pn. "Rodzinne Sztukowanie". Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Na warsztaty obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem tel. 602 559 871 (zapisy od 24 września, w godz. 9:00-15:00).

Czytaj więcej »

ZIELONO MI!

Nastała jesień, ranki są chłodne, a wieczory coraz dłuższe. Za oknami dominują odcienie czerwieni i brązów. Dlatego w dniach 6-7 października Galeria Wisła zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Zielono mi!”, w której spróbujemy przedłużyć lato. Podczas akcji „Zielono mi!” klienci Galerii zostaną zaproszeni do dwóch stref: ZIELONEJ STREFY WARSZTATÓW oraz STREFY ZDROWIA.

 

Czytaj więcej »

ZRÓB ZAKUPY - ODBIERZ PREZENT

Zapraszamy do udziału w akcji ZRÓB ZAKUPY – ODBIERZ PREZENT. Gramy w otwarte karty! W akcji do zdobycia będzie ponad 200 kart podarunkowych o wartości 30 zł i 100 zł. Mechanizm akcji jest bardzo prosty – wystarczy 22 września zrobić zakupy w Galerii Wisła (za minimum 100 zł) i zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Klienta.  Akcja będzie trwała w godzinach 10:00 – 20:00, lub do momentu wyczerpania puli nagród. 

Czytaj więcej »

TARGI ZAJĘĆ DODATKOWYCH

Szukasz inspiracji? Chcesz się rozwijać? A może po prostu się nudzisz? Odwiedź Targi Zajęć Dodatkowych w Galerii Wisła! 
15 września mieszkańcy Płocka i okolic będą mieli okazję do zapoznania się z ofertami kursów, szkoleń, szkół językowych i zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży. Zaprezentuje się wielu wystawców – klubów hobbystycznych, firm i instytucji o bardzo szerokim zakresie działania. 

UWAGA! Lista wystawców jest nadal otwarta. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Organizatorem: Marlena Cabaj (adres e-mail: mcabaj@valkea.com; tel. kom.: 604 751 141)

Czytaj więcej »

Biuro Podróży TUI - już otwarte!

Wakacje to dla większości z nas najpiękniejsze dni roku. Dokładamy wszelkich starań, aby urlop spędzony z TUI spełnił wszelkie oczekiwania naszych klientów.

TUI od 1997 roku w Polsce stale rozwija swoją bogatą ofertę i tworzy produkty, które pozwalają spełniać marzenia o podróżach życia. Zapraszamy do naszego biura, gdzie profesjonalnie udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat naszej oferty, a także pomożemy wybrać najlepszą opcję podróży dopasowaną do Państwa potrzeb.

Zapraszamy po wyjazdy pakietowe, bilety lotnicze oraz wycieczki z dojazdem własnym. Dodatkowo oferujemy rejsy, ubezpieczenia podróży oraz kupony wakacyjne - doskonały prezent na każdą okazję.

Czytaj więcej »

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników jednośladów. 24 sierpnia, w pobliżu wejścia głównego do Galerii Wisła stanęła nowa, samoobsługowa stacja naprawy rowerów. Warto wspomnieć, że korzystanie ze stacji napraw jest całkowicie bezpłatne. Galeria Wisła dla klientów, którzy na zakupy przyjeżdżają rowerem, udostępnia również wygodne miejsca postojowe.

Czytaj więcej »

Strony