Archiwum

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne Urzędu Miasta Płocka w Galerii Wisła

Zapraszamy mieszkańców Płocka do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu dokumentu „Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka do 2030 roku. Spotkanie z Prezydentem Płocka Andrzejem Nowakowskim rozpocznie się pod Wielką Kopułą Galerii, 11 kwietnia o godz. 17:00.

Czytaj więcej »

DZIEŃ ZABAWY Z HELLO KITTY!

14 kwietnia odbędzie się wyjątkowy Dzień Zabawy z Hello Kitty. To wydarzenie w którym rodzice będą mogli spędzić wyjątkowe chwile ze swoim dzieckiem, a jednocześnie przypomnieć sobie beztroskie zabawy z dzieciństwa. Na specjalnym placu animacyjnym wspólnie z Hello Kitty będzie można bawić się, tańczyć, śpiewać piosenki i wziąć udział w konkursach z nagrodami. 

Czytaj więcej »

Galeria WISŁA życzy WESOŁYCH ŚWIĄT

Radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy Galeria Wisła!

Czytaj więcej »

Świąteczne godziny otwarcia

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami otwarcia Galerii Wisła w okresie wielkanocnym.

Czytaj więcej »

SZYBKI PIT w Galerii Wisła

Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników w rozliczeniu rocznej deklaracji PIT. Osoby składające PIT mogą liczyć m.in. na dyżury ekspertów resortu finansów oraz punkty rozliczeń PIT w galeriach handlowych. Roczne PIT-y za 2017 r. należy złożyć do 30 kwietnia 2018 r.

Czytaj więcej »

Baw się z nami przed Świętami

Galeria Wisła serdecznie zaprasza najmłodszych klientów do wzięcia udziału w akcji "BAW SIĘ Z NAMI PRZED ŚWIĘTAMI", która odbędzie się na terenie Galerii w weekend 24 i 25 marca. Akcja będzie trwała w godzinach 13:00-17:00. "Baw się z nami przed Świętami" to edukacyjno-artystyczny projekt skierowany głównie do rodzin z dziećmi, organizowany przez Galerię Wisła we współpracy z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki.

Czytaj więcej »

GODZINA DLA ZIEMI 2018 - akcja WWF

24 marca o godzinie 20:30 Galeria Wisła ponownie włączy się w akcję WWF "Godzina dla Ziemi". Elewacje budynku i zewnętrzny pylon nie będą oświetlone. Przygasną świetlówki i oświetlenie kopuł, a w ich miejsce pojawi się element dekoracyjny trudno dostrzegalny na co dzień - "gwiaździste niebo" pod Wielką Kopułą. Przestaną działać również wentylatory,  a muzyka ucichnie. Punktualnie o 20:30 zgaśnie oświetlenie najbardziej charakterystycznych budynków w Polsce.

Czytaj więcej »

Wielkanocny Jarmark Regionalny

W dniach 23-20 marca w Galerii Wisła w Płocku odbędzie się Wielkanocny Jarmark Produktów Regionalnych, na który zapraszamy wszystkich smakoszy. Dodatkowym bodźcem do zakupów jest zbliżająca się Wielkanoc i okazja do zaskoczenia gości niecodziennymi specjałami. Regionalne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów Galerii Wisła, dzięki czemu stały się imprezą cykliczną. Produkty oferowane na jarmarkach bazują na tradycyjnych recepturach, są „swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz sposobem ich przyrządzania.

Czytaj więcej »

Bezpieczny Internet w Płocku

Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” zaprasza płocczan do włączenia się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu. Inspiracją do działania będzie z pewnością zaprezentowana po raz pierwszy w Płocku wystawa plakatów „Tworzymy Bezpieczny Internet”. Ekspozycję można zobaczyć tylko w tym tygodniu w Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Dni Dawcy Szpiku

17 i 18 lutego, w godzinach 10:00-19:00 zapraszamy do wzięcia udziału w akcji DNI DAWCY SZPIKU w GALERII WISŁA. I Ty możesz uratować komuś życie.

Podczas akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat będą mogły bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Fundacja DKMS, działająca od 2008 roku, jako niezależna organizacja non-profit, od początku działalności przebadała i zarejestrowała ponad milion potencjalnych dawców komórek macierzystych, tym samym jest największą bazą w Polsce. Akcja w Galerii Wisła dedykowana jest Marcelowi Brzesińskiego, który choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Czytaj więcej »

Strony