Archiwum

ROZDAJEMY GADŻETY PLAŻOWE

17 i 18 czerwca klienci Galerii Wisła w zamian za dokonane zakupy będą mogli odebrać praktyczny letni gadżet, który z pewnością  przyda się w trakcie wakacyjnych podróży. Każdy kto w tym terminie dokona na terenie Galerii Wisła zakupów za minimum 50zł i zgłosi się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Klienta, będzie mógł odebrać plażowy prezent. Za wydane 50zł będzie można odebrać dmuchane koło. Jeżeli paragon będzie opiewał na kwotę minimum 100zł klient będzie mógł odebrać piłkę plażową. Za paragon na minimum 200zł będzie można odebrać elegancką torbę plażową.

Czytaj więcej »

WEEKEND Z FOOD TRUCKAMI

Food Truck Stars Tour z radiem Eska ponownie w Płocku! Organizatorzy wydarzenia, które zostało ciepło przyjęte przez mieszkańców Płocka, zdecydowali się zorganizować tegoroczny cykl gastronomicznych zlotów w Galerii Wisła. 17 i 18 czerwca na terenie Galerii Wisła odbędzie się event foodtruckowy z serii Food Truck Stars Tour. To pierwszy, ale nie ostatni, raz  kiedy Food Trucki nakarmią wszystkich wygłodniałych i wymagających fanów street foodu w Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Zakupy ze stylistką - bezpłatna usługa dla uczestników programu Karta Grzechu Warta

Galeria Wisła przygotowała niespodziankę dla klientów, którzy są posiadaczami karty lojalnościowej Galerii Wisła. Klientów, którzy poszukują własnego stylu lub nie wiedzą, w jakich ubraniach wyglądają najlepiej zapraszamy do Galerii Wisła na spotkanie ze stylistką, która doradzi i pokaże jak nawet drobne zmiany fasonu wpływają na wygląd sylwetki. Każdy uczestnik programu lojalnościowego „Karta Grzechu Warta” może skorzystać z godzinnych zakupów z personalną stylistką. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy ustalić godzinę spotkania w Punkcie Obsługi Klienta, lub zapisać się telefonicznie pod numerem: 24 363 33 06. Z oferty będzie można skorzystać w czerwcowe soboty (10, 17 i 24 czerwca), w godzinach 12:00-17:00.

Czytaj więcej »

DZIEŃ DZIECKA: DODATKOWE ATRAKCJE

Galeria WISŁA przygotowała mnóstwo atrakcji z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy pn. KOLEJKOWY ŚWIAT, którą będzie można oglądać w pierwszym tygodniu czerwca. W Dniu Dziecka CYFROWY POLSAT i NICKELODEON zaproszą na spotkanie ze SpongeBobem. W specjalnej strefie na dzieci będzie czekała bezpłatna wata cukrowa, malowanie buziek i konkursy z nagrodami. W kręgielni Arturo od 1 do 4 czerwca odbywać się będą Morskie Zabawy z animatorami, warsztaty plastyczne i konkursy, w których będzie można wygrać Zestawy Małego Plażowicza. Również Kino Helios przygotowało specjalne seanse dla najmłodszych klientów.

 

Czytaj więcej »

MORSKA PRZYGODA - Dni Dziecka w Arturo

W kręgielni Arturo od 1 do 4 czerwca odbywać się będą Morskie Zabawy z animatorami, warsztaty plastyczne i konkursy, w których będzie można wygrać Zestawy Małego Plażowicza.Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej »

KOLEJKOWY ŚWIAT - Dni Dziecka

W dniach 1-3 i 5-7 czerwca Galeria Wisła zaprasza wszystkich poszukiwaczy wrażeń na dni niezwykłych atrakcji. Na terenie Galerii pojawi się wystawa pn. „KOLEJKOWY ŚWIAT”.To w sumie ponad 250m2 niezapomnianych wrażeń. To również idealna propozycja na spędzenie niezapomnianego Dnia Dziecka.

Czytaj więcej »

ZWIERZAKI w Galerii Wisła

20 maja w Galeria Wisła już po raz trzeci odbędzie się wydarzenie edukacyjne, którego głównymi bohaterami będą najlepsi przyjaciele człowieka: psy. Jednym z istotnych elementów akcji będzie prezentacja programu "Bezpieczny Pies - Bezpieczne dziecko". Program akcji umożliwi dzieciom naukę odpowiednich zachowań w obecności czworonoga oraz pozwoli na bezpieczny kontakt z psami. Nie zabraknie zabaw z udziałem psich terapeutów z elementami dogoterapii. Wydarzenie ma na celu pokazanie jakie obowiązki niesie ze sobą posiadanie psa i uświadomienie, jaką rolę odgrywa pies w społeczeństwie.

Czytaj więcej »

Targi Nieruchomości: plan szkoleń

Prezentujemy PLAN SZKOLEŃ, które odbędą się podczas Targów Nieruchomości i Budowy Domu.

Czytaj więcej »

TARGI NIERUCHOMOŚCI I BUDOWY DOMU

13 i 14 maja w Galerii Wisła odbędą się Targi Nieruchomości i Budowy Domu. Dwudniowe targi rozpoczną się w sobotę o godzinie 12:00, a wystawcy będą do dyspozycji odwiedzających co najmniej do godziny 18:00. Dotychczasowe Targi Nieruchomości odbyły się w Galerii Wisła trzykrotnie, jednak najbliższa edycja będzie pod wieloma względami wyjątkowa. Organizatorem wydarzenia jest Małgorzata Żółtowska z Agencji Nieruchomości IDEA. Partnerem akcji jest PetroNews oraz Manufaktura Eventu.

 

Czytaj więcej »

Księgarnie ŚWIAT KSIĄŻKI w Galerii Wisła

19 kwietnia Galeria Wisła wzbogaciła się o nowego najemcę pod szyldem KSIĘGARNIE ŚWIAT KSIĄŻKI. Lokal o powierzchni 190mkw znajduje się na parterze Galerii, w sąsiedztwie perfumerii DOUGLAS i salonu NEW YORKER. Księgarnie Świat Książki to sieć kilkudziesięciu salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze.

Czytaj więcej »

Strony