Archiwum

ZIMOWY JARMARK SZTUKI

W dniach 2-4 lutego w Galerii Wisła odbędzie się pierwszy w tym roku Jarmark Sztuki i Rękodzieła. Na placu pod Wieżą Zegarową będzie można podziwiać sztukę nieobecną w innych sklepach i galeriach. Na targach będzie można podziwiać i nabyć m.in.: obrazy na płótnie i drewnie, rzeźby, ręcznie tworzone kapy i poduchy, wyroby z filcu, ceramikę, lampy, czy biżuterię artystyczną.

 

Czytaj więcej »

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W GALERII WISŁA

Już za kilka dni święto Babci i Dziadka. Z tej okazji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Zdrowa Babcia, zdrowy Dziadek”, która odbędzie się w Galerii Wisła w niedzielę, 21 stycznia. Organizatorem wydarzenia jest Płockie Centrum Inicjatyw Społecznych. Strefę Zdrowia i Urody zapewni Wydział Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. Z wszystkich atrakcji będzie można korzystać bezpłatnie, w godzinach 11:00-17:00.

Czytaj więcej »

FABRYKA SŁODYCZY - Słodkie Ferie w Galerii Wisła

Tegoroczne ferie zimowe w Płocku przypadają na drugą połowę stycznia. W tym czasie Galeria Wisła nie zapomni o dzieciach i młodzieży, które poszukują ciekawej rozrywki. Specjalnie z myślą o nich Galeria przygotowała akcję pn. „Fabryka słodyczy”. Od 22 do 28 stycznia wszystkie dzieci będą mogły oddać się słodkiej zabawie. W centralnym punkcie Galerii Wisła stanie Fabryka Czekolady, w której zostaną utworzone specjalne stanowiska dla dzieci. Dodatkowo w weekend dzieci będą miały okazję wypiekać słodkie ciasteczka oraz skosztować waty cukrowej. Przeprowadzona zostanie również weekendowa akcja pn. "Czekoladowy Lizak".

Czytaj więcej »

XXVI Finał WOŚP

14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już 26 raz. Płock tradycyjnie dołącza się do tej największej charytatywnej imprezy w Polsce. Impreza towarzysząca orkiestrze odbędzie się również w Galerii Wisła, w której wolontariusze przez cały dzień będą zbierać datki. Nie zabraknie atrakcji towarzyszących. Wydarzenie poprowadzi Bogdan Wolny.

Czytaj więcej »

Świąteczne godziny otwarcia

Sprawdź, jak Galeria Wisła będzie czynna w okresie świątecznym.

Wszystkim Państwu życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym, Nowym Roku 2018!

Czytaj więcej »

ROZGRZEWAJĄCE ZNIŻKI

Na prawdziwe szaleństwo wyprzedaży nie trzeba już dłużej czekać. Sezon zimowych wyprzedaży w Galerii Wisła w Płocku oficjalnie się rozpoczął. Sklepy rozpoczęły wielkie wietrzenie magazynów, a obniżki sięgają nawet - 70% ceny. W przerwie od zakupów zapraszamy na chwilę relaksu do kawiarni COSTA COFFEE, w której można spróbować rozgrzewających kaw. Kultowa kawiarnia działa w Galerii od połowy grudnia, znajduje się na parterze, w pobliżu Wielkiej Kopuły.

 

Czytaj więcej »

OTWARCIE COSTA COFFEE

Od 16 grudnia w Galerii Wisła można napić się kawy i zjeść pyszny deser w legendarnej kawiarni COSTA COFFEE. Na chwilę relaksu w klimatycznej kawiarni zapraszamy wszystkich miłośników kawy i zakupów. Kawiarnia COSTA COFFEE w Galerii Wisła jest pierwszym lokalem tej znanej i lubianej sieci w Płocku. W Costa Coffee można się rozkoszować wieloma rodzajami kaw, które od wielu lat podbijają serca smakoszy na całym świecie. Wśród ulubionych są CHAI Caffè Latte, Corto czy Flat White. W ofercie nie brakuje też klasycznych Cappuccino czy Caffè Latte.

 

Czytaj więcej »

MOTOMIKOŁAJE - GALERIA

Byliście z nami podczas akcji MOTOMIKOŁAJE? Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć. Jeżeli nasz fotograf Cię uchwycił - zachęcamy do pobrania pamiątkowych fotek.

Czytaj więcej »

RAZEM DLA JULII w Galerii Wisła

Już w najbliższą niedzielę w Galerii Wisła odbędzie się akcja charytatywna pn. „Razem dla Julii”. Będziemy zbierać na leczenie, rehabilitację i sprzęt medyczny dla 15-letniej Julii Pietrzak z Płocka. Julka cierpi na mózgowe porażenie dziecięce oraz rybią łuskę pęcherzową. Od godziny 11:00 kwestować będą wolontariusze z płockiego wolontariatu oraz znane osoby z Płocka. A o godzinie 17:00 rozpocznie się licytacja zebranych fantów. Będą to m.in. koszulki, piłki, stroje sportowe, obrazy.

Czytaj więcej »

ZAPRASZAMY DO DĘBOWEJ

1 grudnia na drugim piętrze Galerii Wisła otworzyła się DĘBOWA - restauracja i kręgielnia.Serdecznie zapraszamy! Restauracja oraz kręgielnia przeszły gruntowny remont. Nowe wnętrza cechuje przytulny klimat, a w wystroju dominuje nawiązujące do nazwy drewno połączone z elementami metalowymi i designerskimi dodatkami.

Czytaj więcej »

Strony