Archiwum

ARTYSTYCZNY WEEKEND: ANIELSKIE SZTUKOWANIE

7 i 8 grudnia Galeria Wisła zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Artystyczny Weekend”, tym razem pod hasłem „ANIELSKIE SZTUKOWANIE”. Artystyczne Weekendy to cykl spotkań warsztatowych odbywających się w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORMA. W piątek, 7 grudnia, o godzinie 16:00, odbędzie się otwarcie wystawy pt. „Anioł”. Po otwarciu rozpoczną się warsztaty rodzinne pn. „Anielskie Sztukowanie”. Świąteczne Anioły będą również tworzone 8 grudnia, w godzinach 12:00-18:00. Wystawie będą towarzyszyć warsztaty dla grup zorganizowanych z przedszkoli i szkół podstawowych.

 

Czytaj więcej »

ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z KONCERTEM GWIAZDY

30 listopada (piątek) Galeria Wisła po raz kolejny będzie miejscem obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Akcję, jak co roku, organizuje Urząd Miasta Płocka. W programie imprezy znalazły się m.in.: występy osób niepełnosprawnych, zabawy integracyjne, malowanie buziek, wróżby andrzejkowe, wata cukrowa i konkursy z nagrodami. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie koncert gwiazdy. Tym razem Galerię odwiedzi Izabela Trojanowska, doskonale wszystkim znana aktorka i piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza nowej fali, popu i rocka. 

Czytaj więcej »

10 URODZINY - OFERTY SPECJALNE

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi OFERTAMI SPECJALNYMI i ZNIŻKAMI, jakie będą czekały na gości w trakcie 10 URODZIN GALERII WISŁA! Termin zbiega się również z tegoroczną edycją ogólnoświatowej akcji BLACK FRIDAY, w której bierze udział większość sklepów. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe obniżki dostępne w sklepach w ciągu roku. W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach Ameryki Północnej, z każdą edycją staje się coraz bardziej znany. 

Czytaj więcej »

BĘDZIE ZABAWA, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Taka impreza zdarza się raz na dziesięć lat! Zapraszamy do wspólnego świętowania dziesiątych urodzin Galerii Wisła! Z tej okazji przygotowaliśmy wielką akcję, która potrwa aż trzy dni. Od piątku do niedzieli goście Galerii Wisła będą mogli wziąć udział w urodzinowej zabawie. Każdy, kto zrobi zakupy za min. 50 zł, będzie mógł powalczyć o jedną z setek nagród, w tym 10 kart podarunkowych (każda o wartości 1000 zł, do wykorzystania w sklepach Galerii Wisła). Również sklepy i punkty usługowe Galerii przygotowały wiele atrakcyjnych ofert i rabatów urodzinowych.  Na sobotę zaplanowane są występy podopiecznych lokalnych domów kultury. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji dla dzieci oraz konkursów z nagrodami. W niedzielę odbędzie się koncert młodych artystów, znanych z popularnego programu THE VOICE KIDS. Na scenie wystąpi sam Dawid Kwiatkowski, który wcieli się również w rolę prowadzącego. 

Czytaj więcej »

KAPITALNY POKAZ MODY

9 listopada swoją premierę w Płocku będzie miał charytatywny kalendarz wydany przez Stowarzyszenie Wolontariuszy "Kapitał Ludzki". Na jego kartach znajdują się płoccy artyści, sportowcy i społecznicy. Dochód ze sprzedaży kalendarza będzie przeznaczony na organizację pomocy dla potrzebujących mieszkańców miasta.  W godzinach 17-20, zapraszamy do Galerii Wisła, na pokaz mody promujący kalendarz i Kapitalny Sklep. Zaproście swoich znajomych i wspólnie przeżyjcie niezłe zaskoczenie! 

 

Czytaj więcej »

LISTOPADOWY ARTYSTYCZNY WEEKEND

16 i 17 listopada zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Artystyczny Weekend”, tym razem pod hasłem „Jesienne cudaki z owoców i warzyw”. Artystyczne Weekendy to cykl spotkań warsztatowych odbywających się w Pracowni Działań Twórczych KOLOR I FORMA. W piątek, 16 listopada, odbędą się rodzinne warsztaty, na których dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub starszym rodzeństwem, będą mogły twórczo spędzić czas. Dodatkowo w sobotę, 17 listopada, odbędą się warsztaty z tworzenia zwierzaków, skrzatów i ludzików z darów jesieni.

 

Czytaj więcej »

IX OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE GRAFIKI DZIECI I MŁODZIEŻY

Od 19 października w Galerii Wisła trwa wystawa pokonkursowa IX Ogólnopolskiego Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży. W tym roku motywem przewodnim była ilustracja do opowieści „Przygody Pędrka Wyrzutka”. Ideą konkursu było przybliżenie twórczości Stefana Themersona i jego żony Franciszki. Wystawa jest dostępna dla odwiedzających do 23 listopada, w godzinach 9:00 – 16:00. Wystawie towarzyszą warsztaty. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Obowiązują zapisy telefoniczne.

Czytaj więcej »

LISTOPADOWE ŚWIĘTA

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami otwarcia, podczas listopadowych dni świątecznych.

Czytaj więcej »

TARGI ŚLUBNE 2018

10 listopada w Galerii Wisła odbędą się Płockie Targi Ślubne. Na targach zaprezentują się m.in. salony sukien ślubnych, sale weselne, zespoły muzyczne, firmy dekoracyjne, wypożyczalnie aut oraz wiele innych firm oferujących produkty i usługi niezbędne przy organizowanie ślubu i wesela. Program imprezy uwzględni pokazy makijażu i fryzur, pokazy najnowszych kolekcji sukien ślubnych i garniturów oraz konkursy z nagrodami.

 

Czytaj więcej »

VI WEEKEND MOTORYZACYJNY

2, 3 i 4 listopada Galeria Wisła, wspólnie z Gazetą Wyborczą,  zaprasza na Weekend Motoryzacyjny. W tych dniach na terenie Galerii płoccy dealerzy samochodowi zaprezentują swoje nowości i bestsellery. To już szósta edycja Weekendu Motoryzacyjnego, którą ponownie organizujemy ze sprawdzonym partnerem, Gazetą Wyborczą. Dotychczasowe odsłony cieszyły się dużym powodzeniem zarówno wśród klientów odwiedzających Galerię, jak i wśród samych wystawców.

Czytaj więcej »

Strony