Archiwum

15 SIERPNIA - GODZINY OTWARCIA

15 sierpnia jest dniem wolnym od pracy. Zapewniamy jednak, że w Galerii Wisła będzie tego dnia rozrywkowo. Zapraszamy do Arturo Ristorante & Bowling Club oraz do kina HELIOS.

 

Czytaj więcej »

LODY ZA ZAKUPY

Lody, lody, lody!

Paragon za min. 20 zł jest Twoją przepustką do odbioru bonu do naszych wiślanych lodziarni: Grycan i Cafe Wisła.

Przedłużamy akcję do wyczerpania zapasów!

Czytaj więcej »

DRUGI WEEKEND FOOD TRUCKÓW

5 i 6 sierpnia w Galerii Wisła odbędzie się kolejny gastronomiczny zlot z serii „Food Truck Stars Tour z radiem Eska!”. Restauracje na kółkach staną w okolicy wejścia głównego do Galerii. Z gastronomicznej oferty będzie można skorzystać w sobotę w godzinach 10:00-21:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00-20:00.

 

 

Czytaj więcej »

SPOTKANIE Z PREZYDENTEM

16 lipca w Galerii Wisła mieszkańcy Płocka będą mieli okazję spotkać się z Andrzejem Nowakowskim - Prezydentem Miasta. Spotkanie zacznie się o 14:00 i potrwa dwie godziny. Podczas niedzielnego spotkania przedstawiciele urzędu będą zachęcać płocczan do wypełnienia anonimowych ankiet potrzebnych do opracowania nowej Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Płocka do 2030 roku. Stanowisko informacyjne Urzędu Miasta będzie się znajdować na parterze galerii, w pobliżu Wieży Zegarowej.

 

Czytaj więcej »

LODOWY WEEKEND

Z letnim lodowiskiem związana jest akcja LODY ZA ZAKUPY, podczas której każdy kto zrobi zakupy w Galerii Wisła za min. 20zł, będzie mógł odebrać w Punkcie Obsługi Klienta bezpłatny bon do wiślanych lodziarni. Na akcję LODY ZA ZAKUPY zapraszamy w ostatni weekend lipca. 29 lipca, jako dodatkowa atrakcja WAKACJI NA LODOWISKU w Galerii Wisła, odbędą się LODOWE WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI, na które zaprasza lodziarnia GRYCAN.

 

 

Czytaj więcej »

LETNIE PREZENTY OD GALERII WISŁA

22 i 23 lipca klienci Galerii Wisła w zamian za zakupy będą mogli odebrać praktyczny letni gadżet, który z pewnością  przyda się w trakcie wakacyjnych podróży. Każdy kto w tym terminie dokona na terenie Galerii Wisła zakupów za minimum 50zł i zgłosi się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Klienta, będzie mógł odebrać plażowy prezent.
 

Czytaj więcej »

WAKACJE NA LODOWISKU

Galeria Wisła przygotowała idealną propozycję dla wszystkich, którzy pragną zapewnić rozrywkę swoim pociechom na pierwszą połowę wakacji. Do  30 lipca na placu pod Wieżą Zegarową będzie dostępne prawdziwe lodowisko. Z lodowiska i wypożyczalni łyżew będzie można korzystać bezpłatnie.

 

Czytaj więcej »

ROZDAJEMY GADŻETY PLAŻOWE

17 i 18 czerwca klienci Galerii Wisła w zamian za dokonane zakupy będą mogli odebrać praktyczny letni gadżet, który z pewnością  przyda się w trakcie wakacyjnych podróży. Każdy kto w tym terminie dokona na terenie Galerii Wisła zakupów za minimum 50zł i zgłosi się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Klienta, będzie mógł odebrać plażowy prezent. Za wydane 50zł będzie można odebrać dmuchane koło. Jeżeli paragon będzie opiewał na kwotę minimum 100zł klient będzie mógł odebrać piłkę plażową. Za paragon na minimum 200zł będzie można odebrać elegancką torbę plażową.

Czytaj więcej »

APETYT NA ZNIŻKI

Lato coraz bliżej, a wraz z nim słońce, wysokie temperatury oraz okres cenowych zniżek w Galerii Wisła. Galeria zaprasza do skorzystania z ofert letnich wyprzedaży, z których można przebierać w ponad 100 sklepach i punktach usługowych galerii. Sklepy prześcigają się w zniżkowych ofertach i kuszą stylizacjami w przystępnych cenach. Ze szczegółami ofert wyprzedażowych można się zapoznać w zakładce PROMOCJE na stronie internetowej Galerii oraz na facebooku.
 

Czytaj więcej »

WEEKEND Z FOOD TRUCKAMI

Food Truck Stars Tour z radiem Eska ponownie w Płocku! Organizatorzy wydarzenia, które zostało ciepło przyjęte przez mieszkańców Płocka, zdecydowali się zorganizować tegoroczny cykl gastronomicznych zlotów w Galerii Wisła. 17 i 18 czerwca na terenie Galerii Wisła odbędzie się event foodtruckowy z serii Food Truck Stars Tour. To pierwszy, ale nie ostatni, raz  kiedy Food Trucki nakarmią wszystkich wygłodniałych i wymagających fanów street foodu w Galerii Wisła.

Czytaj więcej »

Strony