Pierwsza nowoczesna
Galeria Handlowa w Płocku
Ponad 120 sklepów
najlepszych marek
Rodzinne atrakcje
w każdy weekend
Miejsce przyjazne
dla wszystkich
shadow

Galeria Wisła

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo - rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową galeria jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach.

Architektura obiektu to połączenie wysokiej jakości naturalnych materiałów wykończeniowych z nowoczesnymi i zaskakującymi rozwiązaniami we wnętrzu (szklana kopuła, przeszklone fragmenty dachu, winda panoramiczna, ekran wodny, wieża zegarowa). Powierzchnia całkowita to 54 000 m2 z czego powierzchnia handlowa to blisko 23 000 m2. Galeria posiada również 540 miejsc parkingowych. Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów. Galeria Wisła otrzymała tytuł m in. tytuł „Najlepszego Centrum Handlowego” w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland.

Kino Helios w Galerii Wisła w Płocku posiada 5 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i do projekcji, a także ekrany perełkowe Harkness. Dodatkowo w jednej z sal została zamontowana najnowocześniejsza na świecie technologia Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym.

W Arturo Bowling Club organizowane są turnieje i ligi bowlingowe, imprezy integracyjne dla firm, urodziny oraz wiele innych rodzajów imprez przy kręglach i bilardzie. Arturo Bowling Club to również niezapomniane dyskoteki, wieczory karaoke, emocje przy transmisjach sportowych i pubowe spędzanie czasu ze znajomymi.

Fakty i liczby

Powierzchnia całkowita:

55 600 m kw.

Powierzchnia handlowa:

22 600 m kw.

120 sklepów najlepszych marek

10 restauracji i kawiarni
supermarket
5-cio salowe kino
kręgielnia

Liczba miejsc parkingowych:

540