Ristorante Arturo

Branża: 
Gastronomia
Piętro: 
2
WWW: 
www.arturoplock.pl
Email: 
biuro@arturoplock.pl
Telefon: 
24 363 36 01

Ristorante Arturo jest owocem naszych wieloletnich zamiłowań i doświadczeń kulinarnych inspirowanych tradycją kuchni włoskiej. To miejsce stworzone z myślą o prawdziwych smakoszach zdrowej kuchni i wybornych win.

Naszą specjalnością są dania z makaronami własnej produkcji, jak również grillowane ryby (wśród nich miecznik, dorada, labraks) i owoce morza a także tradycyjne włoska pizza. W trosce o satysfakcję naszych klientów dania przyrządzamy zawsze z najwyższej jakości świeżych surowców korzystając z usług sprawdzonych importerów i dostawców. Dopełnienie szerokiej oferty dań i win stanowi wyborna włoska kawa Illy, świetna zarówno w wersji espresso, jak i w wersji latte, w towarzystwie rozpływających się w ustach deserów.

Realizujemy także imprezy okolicznościowe (kuchnia włoska, polska, orientalna) oraz serwujemy dania na specjalne życzenie Klienta (homary, przegrzebki). U nas zorganizujesz zarówno owocne spotkanie biznesowe, jak i niezapomniane party z przyjaciółmi czy romantyczny wieczór przy świecach i przy lampce dobrego wina.