Symbiosis

Branża: 
Galanteria skórzana
Piętro: 
1
WWW: 
www.symbiosis.com.pl
Telefon: 
24 266 72 98

Wygodna sofa, ulubiony magazyn, filiżanka aromatycznej, świeżo zmielonej kawy… Czysty relaks. Wyobraź sobie, że tak mogą wyglądać również Twoje zakupy. Jak to możliwe? Mamy jedną odpowiedź. Symbiosis. To absolutnie innowacyjny koncept obuwniczy, do którego postanowiliśmy przenieść klimat i atmosferę z Twojego salonu lub pokoju wypoczynkowego. Kto powiedział, że wymarzonych butów Lacoste, Timberland, Ecco i Tommy Hilfiger nie można kupować z perspektywy fotela, delektując się smakiem mocnego espresso lub delikatnej Latte?

Podczas tworzenia koncepcji Symbiosis spoglądaliśmy na Włochów – ich uwielbienie dla pięknych butów, dobrej kawy i wybitna umiejętność celebrowania czasu wolnego była niezwykle inspirująca. Atmosferę rodem z Mediolanu postanowiliśmy przenieść nad Wisłę. Symbiosis to butik dla wymagających klientów, którzy zasługują na maksymalny komfort podczas robienia zakupów.

W salonie Symbiosis znajdziemy stylowe buty z kategorii smart casual. Zarówno damska, jak i męska część naszych klientów z pewnością będzie usatysfakcjonowana możliwością szerokiego wyboru. Marki obecne w Symbiosis zostały specjalnie wyselekcjonowane dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości i wyjątkowego wzornictwa. Lacoste, Timberland, Ecco i Tommy Hilfiger to znane ze swoje solidności firmy, które zdobyły uznanie milionów klientów na całym świecie a szczególnie w Polsce. W Symbiosis zebraliśmy je w jednym miejscu, tak byś na miejscu mógł oceniać i porównywać buty, wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów i skóry. Styliści Symbiosis starannie przeglądali kolekcje każdej marki. W kolekcji wiosna – lato 2012 znajdą się topowe modele, które królowały na wybiegach inaugurujących start sezonu.

Czy może być coś przyjemniejszego od zakupu wymarzonych butów? Czy ich zakup może oznaczać coś więcej? Odpowiesz sobie twierdząco, gdy odwiedzisz nowy salon Symbiosis. Pierwszy butik obuwniczy w Polsce, w którym poczujesz się jak u siebie w domu.