Training Room Fullbody by Daniel Żołek

Trener z kilkuletnim stażem i jeszcze większym doświadczeniem. Sport zawsze był jego wielką pasją – zdobywanie pucharów i medali, chęć bycia najlepszym towarzyszyła mu już od najmłodszych lat. Z czasem przerodziło się to też w chęć i potrzebę pomagania innym, wtedy został ratownikiem WOPR, gdzie uczestniczył w wielu akcjach, a z ratownictwem utożsamia się po dzień dzisiejszy.

Myślą przewodnią, która przyświeca Danielowi to - wszystko co robisz w życiu, po pierwsze, robisz dla siebie, po drugie, to wszystko zależy tylko od ciebie. Do tego chęć, pozytywne nastawienie i dobra atmosfera. Od wielu lat trenuje i rozwija się w różnych dziedzinach kulturystyki, od ćwiczeń siłowych, sprawnościowych, wydolnościowych, po fitness.

Jest dyplomowanym trenem personalnym, instruktorem fitness Bardzo ważną dla niego rzeczą jest zdrowe odżywianie się, dlatego wszystkie posiłki przygotowuje sobie sam. Posiada dużą wiedzę na temat zdrowej diety, którą wykorzystuje dzieląc się i doradzając swoim podopiecznym podczas treningów personalnych, co przynosi zamierzone, bardzo dobre efekty.

Udostępnij informację
Piętro / lokalizacja
Poziom 1 / lokal 69
Telefon
Instagram
Facebook

Start typing and press Enter to search