Postaw na zdrowie!

Postaw na zdrowie!

Play Video

Dnia 31 marca zakończył się casting do programu Metamorfozy z Galerią Wisła.

 

Program startuje 9 kwietnia i będzie trwał do 26 czerwca. 

W ramach akcji „Postaw na zdrowie” uczestnicy będą odbywać treningi kilka razy w tygodniu oraz spotkania z dietetykiem i  mówcą motywacyjnym.

Partnerami akcji są:

  • Trener personalny – Daniel Żołek – trener z kilkuletnim stażem i jeszcze większym doświadczeniem. Sport zawsze był jego wielką pasją – zdobywanie pucharów i medali, chęć bycia najlepszym towarzyszyła mu już od najmłodszych lat. Z czasem przerodziło się to też w chęć i potrzebę pomagania innym, wtedy został ratownikiem WOPR, gdzie uczestniczył w wielu akcjach, a z ratownictwem utożsamia się po dzień dzisiejszy. Myślą przewodnią, która przyświeca Danielowi to – wszystko co robisz w życiu, po pierwsze, robisz dla siebie, po drugie, to wszystko zależy tylko od ciebie. Do tego chęć, pozytywne nastawienie i dobra atmosfera. Od wielu lat trenuje i rozwija się w różnych dziedzinach kulturystyki, od ćwiczeń siłowych, sprawnościowych, wydolnościowych, po fitness. Jest dyplomowanym trenem personalnym, instruktorem fitness Bardzo ważną dla niego rzeczą jest zdrowe odżywianie się, dlatego wszystkie posiłki przygotowuje sobie sam. Posiada dużą wiedzę na temat zdrowej diety, którą wykorzystuje dzieląc się i doradzając swoim podopiecznym podczas treningów personalnych, co przynosi zamierzone, bardzo dobre efekty.
  • Mówca motywacyjny – Robert Karasiewicz – posiada 20- letnie doświadczenie zawodowe jako handlowiec, koordynator i dyrektor sprzedaży. Opracował i wprowadził program kreatywnej sprzedaży, mający na celu zwiększenie rentowności firmy. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu innowacyjnych technik sprzedaży, motywacji oraz wyznaczania celów.
  • Dietetyk kliniczny – Anna Kilanowska-Kłoss – dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem. Jest człowiekiem otwartym i ceniącym relacje z innymi ludźmi. Celem jej pracy jest pomaganie innym, szerzenie wiedzy na temat zdrowia i inspirowanie. Stara się, aby pacjent uzyskał wsparcie, wiarę w siebie i nabierał jeszcze większej motywacji w dążeniu do realizacji celu. Podczas wizyt w gabinecie stara się zarażać uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Wierzy, że zdrowa dieta jest początkiem do zmian na lepsze w naszym życiu – podejmij wyzwanie i przekonaj się sam!
  • Łap Foto

Start typing and press Enter to search