SOLAR: nowa kolekcja WEEKEND

SOLAR: nowa kolekcja WEEKEND

Wiosenna odsłona SOLAR WEEKEND powstała z myślą o odpoczynku, zwolnieniu tempa, odprężeniu i wygodzie. Projektantki stworzyły wygodne modele w czasach, kiedy potrzeba połączenia trendów i funkcjonalności jest silniejsza niż dotychczas. Moda ulega modyfikacjom, do których SOLAR z łatwością się adaptuje.

Modele WEEKEND łączą prostotę, jakość i nowoczesność. Szczególną uwagę przyłożyliśmy do doboru materiałów, krojów i odcieni. Bawełna organiczna miękko otula ciało, a stonowane pastele odpowiednio się komponują z tkaniną. Kolekcja została wyprodukowana w Polsce z dbałością o każdy detal.

Kapsułowa linia, zaprojektowana w duchu „less is more’, jest w pełni kompleksowa. Składają się na nią dzianinowe komplety, a nawet trzy częściowe zestawy. Total look to tylko propozycja – ubrania można dowolnie zestawiać i łączyć. Poznaj praktyczny wymiar mody SOLAR.

Miękkie bluzy, dopasowane joggersy z kantem, sukienki czy spódnice uszyte zostały w Polsce, z bawełny organicznej oznaczonej certyfikatami OEKO-TEX i GOTS. Oba dokumenty zapewniają o tym, że proces produkcji tekstyliów jest przyjazny środowisku.

Moda podlega modyfikacjom i Solar nie jest obojętny wobec zmieniających się tendencji. Tej wiosny wprowadzamy modele na nowo definiujące komfort, balansujące na pograniczu elegancji i estetyki sportowej. Realizacja plenerowych sesji i zaprezentowanie dodatkowych linii, po wyjątkowym i bardzo wymagającym roku, było dla nas jak głęboki oddech. Z tą świeżą energią i optymizmem witamy nowy sezon” – podsumowuje przygotowania do sezonu Anna Karpińska, Menedżer Działu PR Solar Company S.A.

Modele z kolekcji komponują się z klasyczną urodą modelki. Przed obiektywem fotografa stanęła Cosima Auermann, córka top modelki lat 90., Nadji Auermann. Modelka, reprezentowana przez paryską agencję Viva Models, wielokrotnie pozowała w sesjach okładkowych dla Elle, Glamour, niemieckiego wydania VOGUE czy L’Officiele. W swoim portfolio posiada kampanie zrealizowane dla m.in. Ermanno Scervino. 

Autorką zdjęć jest Sonia Szóstak, której plenerowe prace zachwycają. Fotografka, jest absolwentką łódzkiej Szkoły Filmowej, dlatego w jej pracach ogromną rolę odgrywają emocje, dominuje kobiecość i naturalność. Artystka nawiązuje w swoich pracach do sztuki klasycznej, budując nastrój wyłącznie naturalnym światłem, co jest zauważalne w sesji dla Solar. Prace Szóstak były publikowane na łamach Rolling Stone, i-D, OPÉRA czy Harper’s Bazaar.

Sesję wyprodukowała Agencja Warsaw Creatives z którym Solar jest związany od kilku sezonów.

Credits :

  • Photo : Sonia Szóstak
  • Model : Cosima Auermann @vivaparis
  • Stylist : Marcin Kuberna
  • Hair and make up : Tina Hoffman
  • Photo and video assistant: Szymon Gosłowski
  • Producer : Warsaw Creatives

Start typing and press Enter to search