VISTULA: kolekcja na sezon SS’21

VISTULA: kolekcja na sezon SS’21

VISTULA na sezon SS’21 przygotowała wiele nowości. W kolekcji zwiększono udział propozycji casualowych, jednak nie zabraknie także garniturów, marynarek czy koszul w wydaniu formalnym. Nie tylko mężczyźni poszukujący klasyki, ale również wielbiciele miejskiego stylu i aktywności fizycznej znajdą w niej ciekawe propozycje. Wybrane produkty dedykowane są również kobietom.

Inspirowana krajobrazem i kolorami pustyni linia Safari, bogata jest w produkty klasyczne, jak marynarki, garnitury, koszule czy swetry w kolorach zbliżonych do palety ziemi. Zawiera także liczne propozycje casualowych kurtek, spodni, bluz czy t-shirtów z wyraźnym, charakterystycznym dla linii motywem graficznym. Kolejną propozycją casualową jest linia Monogram – wśród produktów z widoczną literą V dostępne są bluzy, t-shirty, spodnie, kurtki.

VISTULA MOVE, czyli linia dla aktywnych, w sezonie wiosna/lato 2021 podzielona została na dwie odsłony: minimalistyczną, na którą składają się t-shirty, bluzy, kurtki, spodnie oraz odważna w kolorze i nadruku kapsuła DIGITAL CROWD inspirowana grafiką z cyfrowym rozmytym tłumem.

VISTULA RED to kontynuacja estetyki zapoczątkowanej w poprzednim sezonie. Oferta casual jest bardziej modowa, natomiast oferta formalna mniej oficjalna. Część produktów dedykowana jest dla kobiet i mężczyzn. Rozszerzono także ofertę damską. Wyraźną część kolekcji stanowi TIE DYE – czyli produkty farbowane w gotowym wyrobie na jeden lub dwa kolory. Głównie są to dzianiny – bluzy,

t-shirty, polo, swetry, ale także kurtki i koszule. Inną kapsułą w VISTULA RED są bluzy, t-shirty, spodnie i szorty dresowe z graficznym znakiem R w środku. Wszystkie linie uzupełniają różnorodne i modne akcesoria.

Vistula to synonim współczesnego wzornictwa, unikatowości i niekonwencjonalności. VISTULA to coś więcej niż odzież męska. To realizacja marzenia o nieskazitelnym wyglądzie, wyrafinowanym stylu i nieprzeciętnej klasie. Jesteśmy inspiracją dla współczesnego mężczyzny.

Start typing and press Enter to search