Rainbow

Firma Rainbow jest obecna na rynku biur podróży w Polsce od 1990 roku. Jesteśmy obecnie drugim największym i najprężniej działającym touroperatorem w kraju. Konsekwentnie naszą ambicją jest, aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i zawsze gwarantujemy najwyższą jakość usług.
Jako spółka giełdowa cyklicznie publikujemy szczegółowe dane dotyczące naszych wyników finansowych. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, która jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego. W roku 2010 przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma. Jesteśmy również jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, organizacji zrzeszającej firmy touroperatorskie.
Najmocniejszą stroną naszej firmy są ludzie. Piloci i rezydenci – najlepsi na rynku – oraz pracownicy biur obsługi klienta, call center, marketingu i innych działów – wszyscy wyróżniamy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki. Przede wszystkim kochamy to, co robimy. Kochamy podróżować - aby zagwarantować satysfakcję z udanego urlopu osobiście odwiedzamy wszystkie miejsca, które stanowią cel podróży naszych Klientów.
W ofercie naszych biur posiadamy również szereg usług komplementarnych, jak: bilety lotnicze, możliwość rezerwacji hoteli na całym świecie, ubezpieczenia w podróży czy usługi wizowe.
Oprócz wycieczek sygnowanych marką Rainbow, w naszych biurach znajdziecie Państwo kilku innych znanych i godnych zaufania organizatorów wypoczynku.
Udostępnij informację
Piętro / lokalizacja
Poziom 0 / lokal 25
Strona WWW
e-mail
Telefon

Start typing and press Enter to search