O Galerii

0
m kw. powierzchni handlowej
0
najlepszych marek

Bezpieczne zakupy

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo – rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 100 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową galeria jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach.

Architektura obiektu to połączenie wysokiej jakości naturalnych materiałów wykończeniowych z nowoczesnymi i zaskakującymi rozwiązaniami we wnętrzu (szklana kopuła, przeszklone fragmenty dachu, winda panoramiczna, ekran wodny). Powierzchnia całkowita to 54 000 m2 z czego powierzchnia handlowa to blisko 23 000 m2. Galeria posiada również 540 miejsc parkingowych.

Projekt i funkcjonalność obiektu zostały docenione przez grono międzynarodowych ekspertów. Galeria Wisła otrzymała tytuł m in. tytuł „Najlepszego Centrum Handlowego” w kategorii Duże Centrum Handlowe w konkursie Shopping Center Poland.

Galeria Wisła aktywnie angażuje się w działania społeczne i charytatywne. Dbamy również o ekologię m.in. poprzez zakup energii ze źródeł odnawialnych oraz wymianę oświetlenia na LED.  Wdrożone działania wpłynęły na obniżenie zużycia energii elektrycznej w częściach wspólnych obiektu.

Rozrywka

KINO HELIOS w Galerii Wisła w Płocku posiada 5 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i do projekcji, a także ekrany perełkowe Harkness. Dodatkowo w jednej z sal została zamontowana najnowocześniejsza na świecie technologia Dolby 3D Digital Cinema, umożliwiająca wyświetlanie filmów w formacie trójwymiarowym.

RESTAURACJA I KRĘGIELNIA DĘBOWA

W menu restauracji znajdują się między innymi dania z grilla, pizza z pieca oraz makarony, na bazie sezonowych produktów. Nie zabrakło dań dla wegetarian oraz najmłodszych gości. A wszystko to w przystępnych cenach. W kręgielni DĘBOWA znajduje się 10 torów do kręgli, 8 profesjonalnych stołów bilardowych. W kręgielni można zorganizować imprezy okolicznościowe dla dorosłych lub dzieci, niezapomniane firmowe imprezy integracyjne, czy też wieczory panieńskie lub kawalerskie. Do dyspozycji klientów została oddana nowa sala VIP oraz sala konferencyjna.

0
m kw. powierzchni całkowitej
0
miejsc parkingowych

Parking

Zadaszony parking Galerii Wisła oferuje 560 miejsc parkingowych, w tym również specjalnie dostosowane miejsca postojowe przeznaczone dla aut osób z niepełnosprawnością i rodzin z dziećmi. Komfort wszystkich klientów jest jedną z najważniejszych wartości Galerii Wisła.

Punkt Obsługi Klienta

Masz pytanie w sprawie funkcjonowania galerii? Szukasz konkretnego sklepu? Chcesz skorzystać z szatni? Byłeś świadkiem niebezpiecznego zdarzenia? Chcesz odebrać nagrodę wygraną w wiślanym konkursie? Zapraszamy do Punktu Obsługi Klienta, z którego można korzystać w godzinach funkcjonowania sklepów galerii.

Udogodnienia

Wygodne zakupy

Ciekawe wydarzenia

Pokój rodzinny

Duży parking

Bezpłatne Wi-Fi

5-cio salowe kino

Strefa co-working

Przyjazna dla psów

Nowoczesna architektura

Kręgielnia

Myjnia samochodowa

Brak barier

Start typing and press Enter to search