Corin

Corin to marka ekskluzywnej bielizny damskiej. Głównymi czynnikami decydującymi o pozycji marki Corin na światowym rynku bieliźniarskim jest najwyższa jakość surowca i najwyższa jakość produkcji. Z kolei na każdy z tych czynników składa się wiele dodatkowych elementów. Jakość surowca to nie tylko dobre gatunkowo materiały, ale również komponenty do ich wytworzenia. Podobnie jakość produkcji nie polega tylko na przestrzeganiu reżimów technologicznych, które zapewniają wytwarzanie komfortowych i bezpiecznych produktów, ale także poszukiwanie nowych produktów zaspakajających oczekiwania konsumentów.
Komponenty (koronki, tkaniny, hafty) kupowane są od najlepszych dostawców w Europie. Wyjątkowy dobór dodatków gwarantuje to, że biustonosze Corin są nie tylko eleganckimi i lekkimi, ale też idealnie podtrzymują biust i nadają mu odpowiedni kształt. Wyróżnia się coraz większa oferta biustonoszy dla kobiet o pełnych kształtach i rozmiarach. Produkowane są biustonosze z rozmiarami miseczek C, D, E, F, G, H aż do I. To linia specjalistycznej bielizny „sexy plus”, zyskującej coraz większą popularność na wszystkich rynkach.
Corin z sukcesem i systematycznie prezentuje swoje najnowsze kolekcje na najważniejszych międzynarodowych targach sektora bieliźniarskiego, takich jak: Salon De La LINGERIE w Paryżu, w Moskwie, Kijowie, Harrogate w Wielkiej Brytanii, a ostatnio podbija Stany Zjednoczone, prezentując nowości na targach bielizny w Nowym Jorku, Las Vegas i we Włoszech. Z wielkim sukcesem sprzedawane są kolekcje w Rosji, Ukrainie, Grecji, Anglii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Finlandii, na Cyprze, Kazachstanie, w Czechach i nawet na Tajwanie.
Produkcja Corin skierowana jest do kobiet ceniących komfort i wdzięk, jakość i elegancję. Kojarzona jest w Polsce ze znaną prezenterką telewizyjną – Omeną Mensah, która ambasadorowała marce i promowała jej produkty. Corin jest jednym z liderów sektora bieliźniarskiego w Polsce z mocno ugruntowaną pozycją i, ze stale umacniającą się w Europie i poza nią. Pod względem cen nasza bielizna postrzegana jest jako – najwyższa jakość za przystępną cenę.
Udostępnij informację
Piętro / lokalizacja
Poziom 0 / lokal 39
Instagram
Facebook
Strona WWW
Telefon

Start typing and press Enter to search