Halfprice

POZNAJMY SIĘ!

Niech Cię ktoś uszczypnie! Jeśli uwielbiasz modę, cenisz markowe i unikatowe rzeczy od znanych projektantów to padniesz z ekscytacji. HalfPrice to ogromna porcja okazji pełna modnych ubrań, butów, kosmetyków i artykułów do domu. Zaopatrujemy nasze sklepy w zróżnicowany towar dostosowany do potrzeb naszych klientów. Kilka razy w tygodniu dorzucamy nowości, dzięki czemu masz szansę na upolowanie prawdziwych okazji w niesamowitych cenach.

ŚWIADOME WYBORY SĄ COOL!

Kupujesz mądrze, stawiasz na jakość i nienawidzisz przepłacać? My to szanujemy! W HalfPrice oferujemy wysokiej jakości produkty w niskiej cenie, które posłużą Ci przez wiele lat. Opieramy naszą sprzedaż na współpracy z największymi markami modowymi i domami mody, dzięki czemu masz okazję znaleźć najmodniejsze rzeczy w bardzo dobrej cenie.

JAK TO ROBIMY?

Pewnie zastanawiasz się, jak to się dzieje, że oferujemy markowe ubrania w dużo niższej cenie. Opieramy się na koncepcji sprzedażowej off price. Oznacza to, że zespół naszych kupców i trendsetterów współpracuje z markami i projektantami z całego świata. Codziennie łowią trendy i negocjują okazyjne stawki. Starają się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferując różnorodność i wysoką jakość w najlepszej cenie.

TRZYMAMY SIĘ ZASAD

# Stawiamy na trendy i wysokiej jakości produkty od popularnych marek i projektantów.

# Codziennie wyszukujemy okazji i na start obniżamy ceny

# Zwiększamy szansę na sprzedaż kolekcji popularnych projektantów i marek

# Staramy się różnicować ofertę pomiędzy lokalizacjami, ale nie magazynujemy rzeczy i nie robimy transferów pomiędzy sklepami

# Cieszymy się, kiedy nasze produkty wracają z Wami do domu

Udostępnij informację
Piętro / lokalizacja
Poziom 0 i 1 / lokal 71
Strona WWW
Facebook
Infolinia
Instagram

Start typing and press Enter to search