Itaka

Branża: 
Usługi i inne
Piętro: 
1
WWW: 
www.itaka.pl
Email: 
plock.galeriawisla@fc.itaka.pl
Telefon: 
24 263 35 05

Nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Wisła, położone w samym centrum największej dzielnicy Płocka – Podolszycach to lokalizacja nowego salon firmowy ITAKI w Płocku.

Salon firmowy ITAKI czynny jest od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9 do 21 oraz w niedzielę od 10 do 20. Klienci mogą skontaktować się z konsultantami także telefonicznie, pod numerem: 24 363 35 05 oraz mailowo na adres: plock.galeriawisla@fc.itaka.pl.

Lato w zimie: magiczna Kenia, rajska Dominikana i Hawaje Wenezueli - Margarita. Komfortowo, nowocześnie i prosto do celu - Dreamlinerem na wakacje marzeń z ITAKĄ! Na sezon ZIMA 13/14 ITAKA proponuje również nowy egzotyczny kierunek - rajskie plaże Mauritiusa i 20 nowych programów wycieczek objazdowych.

Zima, białe szaleństwo z ITAKĄ to narty dla odkrywców: inna kultura, wspaniałe widoki, wysokie góry, a przede wszystkim najwyższej jakości śnieg - biały puch w tureckim Erzurum! A ponadto: hiszpańska Sierra Nevada - najbardziej słoneczny, zimowy kurort w Europie; francuska Sabaudia - prawdziwe szaleństwo na stokach oraz włoskie Dolomity i Piemont - dla kochających narty i piękne widoki.

Na jubileuszowy, 25. sezon - LATO 2014 touroperator przygotował sześć katalogów, w tym - Klub Przyjaciół ITAKI i kolejna 8. edycja katalogu ITAKA&GALA. Nowości: Santorini, Samos, Apulia, Sozopol, Primorsko, Essaouira, Dalmacja Środkowa i Północna. Tylko do 3 stycznia: największy wybór hoteli i wycieczek objazdowych, zniżki nawet do 39%, specjalna cena dla dziecka w wybranych hotelach – niższa o 50%, gratis pakiet gwarancji: niezmienności ceny, najniższej ceny, bezkosztowej zmiany rezerwacji.

ITAKA powstała w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI, jako lidera na rynku. Sukces nie pojawił się nagle. Jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju firmy.